تریلر فیلم Harry Potter: Return To Hogwarts منتشر شد

بازگشت به هاگوارتز!

تریلر فیلم Harry Potter: Return To Hogwarts منتشر شد امیرحسین ناصری ۱۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۰ HBO

تریلر فیلم Harry Potter: Return To Hogwarts به تازگی در شبکه استریم HBO Max منتشر شده و چنان که پیداست، به زودی باید شاهد مستندی جادویی با تمامی شخصیت‌های قدیمی سری محبوب هری پاتر باشیم!

سری فیلم‌های هری پاتر از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱ با هشت اثر سینمایی، توانستند دنیایی را معرفی کنند که در آن، داستان جادویی و شگفت‌انگیزی درباره زندگی هری پاتر (Harry Potter) روایت می‌شد. این سری ابتدا با روایتی کودکانه و از بچگی هری شروع شد و به نحوی طرفداران به همراه آن طی این ده سال بزرگ شدند. با این حال هر چه روایت فیلم‌ها جلوتر می‌رفت، تم و زمینه داستان هم تاریک‌تر می‌شد تا نهایتا با تهدیدی که از همان فیلم اول زمینه‌سازی حضور او انجام شده بود حاضر شود و نبردی بزرگ بین نیروهای خیر و شر اتفاق بیوفتد.

با این حال وقتی که فیلم آخر هم اکران شد، بسیاری از افراد با دیدن صحنه پایانی آن فکر می‌کردند که سازندگان عملا دست خود را برای ساخت دنباله‌های بیشتر باز گذاشته‌اند. اما سال‌ها گذشت و این اتفاق رخ نداد، تا اینکه نهایتا ساخت یک سری اسپین آف اعلام شد که امروزه دو قسمت از آن اکران شده و فیلم سوم هم در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. به هر حال برخی از بازیگران قدیمی سری دیگر حضور ندارند و از همین جهت شاید ساختن دنباله اصلی بر سری هری پاتر یک امر نشدنی باشد؛ بخصوص اینکه داستان بعدی که Cursed Child نام دارد، کاملا درباره سفر در زمان و رفتن به گذشته است!

بدین ترتیب شاید ما هرگز دیگر یک فیلم هری پاتر جدید را نبینیم، اما اخیرا سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا ما را به یک سفر جادویی ببرند که در آن، اکثر بازیگران اصلی بازگشته و درباره روند ساخت این فرنچایز صحبت می‌کنند. تریلر جدید این فیلم مستند جدید به نام Harry Potter: Return To Hogwarts به تازگی منتشر شده و چنان که در آن دیده شده، حداقل سه بازیگر اصلی در صحنه حاضر هستند!

در تریلر، نامه‌هایی درست شبیه به آنچه که در داستان کتاب‌ها و فیلم دیده بودیم، برای رابی کالترین (Robbie Coltrane) در نقش هگرید (Hagrid)، متیو لوئیس (Mathew Lewis) در نقش نویل لانگ باتم (Neville Longbottom) و مارک ویلیامز (Mark Williams) در نقش آرتور ویزلی (Arthur Weasly) ارسال می‌شود. در کنار آن‌ها، بازیگران دیگری هم از جمله دنیل رادکلیف (Daniel Radcliffe)، اما واتسون (Emma Watson) و روپرت گرینت (Rupert Grint) حضور خواهند داشت.

فیلم Harry Potter: Return To Hogwarts برای پخش در تاریخ ۱۱ دی سال جاری (۱ ژانویه ۲۰۲۲) از شبکه استریم HBO Max در نظر گرفته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

18 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا