1%
  • 0/10

تماشا کنید: ملاقات با شروری جدید در تریلر جدید فصل دوم سریال Halo

تماشا کنید: ملاقات با شروری جدید در تریلر جدید فصل دوم سریال Halo ۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

سرویس استریم پارامونت پلاس حین رقابت‌های اخیر NFL تریلر جدید فصل دوم سریال Halo را در معرض نمایش گذاشته است.

Halo یکی از مهمترین فرنچایز ایکس باکس بوده و طی دو دهه گذشته محصولاتش به حوزه‌های مختلف راه پیدا کرده است. با افزایش محبوبیت اقتباس‌های سینمایی و سریالی بازی‌ها، ساخت سریال هیلو با جدیت بیشتری دنبال شد تا نهایتاً اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس در دسترس علاقه مندان قرار بگیرد.

سریال Halo که پابلو شرایبر (Pablo Schreiber) را در نقش اصلی خود دارد، در جلب نظر مثبت کارشناسان و مخاطبان چندان موفق نبود؛ زیرا نویسندگان ترجیح داده بودند در برخی موارد به منبع اقتباس پایبند نمانند. با این حال، اثر مزبور در زمینه بازدید عالی عمل کرد تا شرایط برای تولید و پخش قسمت‌های جدید مهیا شود.

پارامونت پلاس حین برگزاری مسابقه دو تیم Kansas City Chiefs و Baltimore Ravens تریلر جدید فصل دوم سریال Halo را پخش کرده است. این ویدیو دقیقاً یک دقیقه زمان داشته و تمرکز اصلی‌اش روی شخصیتی به نام جیمز آکِرمن با نقش آفرینی جوزف مورگان (Joseph Morgan) قرار دارد. او یکی از افسران گروه فرماندهی فضایی ایالات متحده یا به اختصار UNSC بوده و ظاهراً وظیفه دارد نیروهای مسلح را حین تهاجم دشمن به کلونی ریچ فرماندهی کند.

با توجه به آنجه در تریلر جدید فصل دوم سریال Halo می‌بینیم، شخصیت‌های اصلی داستان از جمله مستر چیف نگاهی چندان مثبتی به جیمز آکرمن ندارند. بخصوص اینکه در صحبت‌های خود تاکید دارد در ادامه نبرد به اتخاذ تصمیمات «سختی» مجبور خواهند شد. تصمیمات سخت احتمالاً به قربانی کردن بخشی از جمعیت کلونی ریچ (مهمترین سکونتگاه انسانی) اشاره دارد.

فصل دوم سریال Halo برخلاف فصل اول از ۹ قسمت تشکیل شده است. دو قسمت ابتدایی فصل جدید در تاریخ ۱۹ بهمن (مصادف با ۸ فوریه) منتشر شده و مابقی بصورت هفتگی از راه می‌رسند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments