فیلمبرداری فصل دوم سریال Halo به پایان رسید

بازگشت مستر چیف به قاب تلویزیون

فیلمبرداری فصل دوم سریال Halo

طبق گفته پابلو شرایبر (Pablo Schreiber)، بازیگر نقش مستر چیف (Master Chief)، فیلمبرداری فصل دوم سریال Halo، محصول شبکه پارامونت پلاس (+Paramount) به پایان رسیده است.

در ماه مارس ۲۰۲۲، سریال Halo رسما برای فصل دوم تمدید شد. سپس در ماه سپتامبر همان فیلمبرداری فصل دوم سریال Halo شروع شد. اکنون پابلو شرایبر که در این مجموعه تلویزیونی نقش مستر چیف را بازی می‌کند، از پایان مراحل فیلمبرداری این فصل خبر داده است. هر چند به نظر می‌رسد که همچنان زمان زیادی تا پخش فصل جدید فاصله داریم و فعلا مراحل تدوین و پس از تولید آن باقی مانده است.

پابلو شرایبر خبر پایان فیلمبرداری فصل جدید سریال Halo را در حساب کاربری اینستاگرام خود منتشر کرد. این بازیگر از دست اندرکاران این مجموعه تلویزیونی قدردانی کرد و همچنین چند تصویر را از پشت صحنه ساخت سریال Halo به اشتراک گذاشت که شما در زیر می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

سریال Halo که فصل اول در آن ماه مارس سال گذشته پخش شد، با واکنش‌های متفاوتی از سوی بینندگان مختلف روبه‌رو شد. این سریال با اقتباس از یک مجموعه بازی ویدئویی با همین نام که در انحصار پلتفرم‌های ایکس‌باکس (Xbox) قرار دارد، ساخته شده و اگر چه در مجموع واکنش‌ها به آن مثبت بود، اما نتوانسته تا در حد و اندازه دیگر سریال‌های اقتباس شده از بازی‌های ویدئویی مانند The Last of Us ظاهر شود.

ساخت سریال Halo در ابتدا در سال ۲۰۱۳ توسط استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) کارگردان مطرح آثار ماندگاری چون Raiders of the Lost Ark، E.T. the Extra-Terrestrial، Jurassic Park و Schindler’s List آغاز شد، اما مراحل تولید آن تا سال ۲۰۱۵ چندان پیش نرفت. این سریال قرار بود ابتدا در سال ۲۰۱۹ پخش شود، اما سپس انتشار آن تا سال ۲۰۲۰ عقب افتاد و نهایتا نیز در سال ۲۰۲۲ روی آنتن رفت. این طور که تائید شده، سریال Halo برای چندین فصل به کار خود ادامه خواهد داد و فعلا پارامونت قصد پایان دادن به آن را ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا