جزئیات کوچک بازی Halo Infinite طرفداران را به شدت هیجان‌زده کرده است

سازندگان از اشتباهات گذشته‌ی خود درس گرفته‌اند

جزئیات کوچک بازی Halo Infinite طرفداران را به شدت هیجان‌زده کرده است مریم خواجوی ۰ ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
جزئیات بازی Halo Infinite

سال پیش همین موقع‌ها بود که تریلر گیم‌پلی بازی Halo Infinite به دلیل کیفیت گرافیکی ضعیف مورد انتقاد عده‌ی زیادی قرار گرفت. اکنون جدیدترین تریلر منتشر شده از این عنوان در رویداد ایکس‌باکس بتزدا در مراسم E3 2021، نشان می‌دهد که بازی به طور کلی تغییر کرده است. این پیشرفت در حدی است که طرفداران این عنوان عاشق جزئیات کوچک بازی شده‌اند.

تعدادی از طرفداران تیزبین بعد از دیدن تریلر مولتی‌پلیر بازی هیلو اینفینیت، متوجه یک ویژگی کوچک اما جذاب در بازی شدند. هر چند که این ویژگی چیز بزرگ نبوده و در روند بازی تاثیر خاصی ندارد، نشان‌دهنده‌ی تلاشی است که استودیوی 343 Industries از اشتباهات پیشین خود گرفته‌ و تلاش زیادی کرده‌ تا مشکلات بازی را بهبود بخشد.

این ویژگی حول محور جرقه‌هایی است که هنگام اصابت اسلحه به زمین از آن ساطع می‌شود. همان‌طور که می‌توانید در این ویدیو مشاهده کنید، هنگامی که حریف شما می‌میرد، سلاح‌ و نارنجک‌های او بلافاصله روی زمین می‌افتند. این ویژگی چیز جدیدی در بازی هیلو نیست و موضوعی که تا این حد باعث هیجان‌زده شدن طرفداران شده است، جرقه زدن آیتم‌ها هنگام برخورد با زمین است.

 هنگامی که از این جزئیات در صفحه‌ی رسمی ردیت هیلو صحبت شد، باعث شد که مکالمه‌ی جالبی در مورد انیمیشن‌های مرگ دشمنان بین طرفداران شکل بگیرد. طبق این مکالمه تعداد زیادی از نحوه‌ی زمین افتادن دشمن تعریف کردند و هر چند که این ویژگی تغییر زیادی نسبت به هیلو 4 و 5 نکرده اما اصلاحاتی که روی آن صورت گرفته است حس تازگی و تنوع دارد.

بازی Halo Infinite هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد و تنها می‌دانیم که قرار است در تعطیلات کریسمس سال ۲۰۲۱ عرضه شود. این بازی انحصارا برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری ایکس | اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همانطور که انتظار می‌رود این عنوان از اولین روز عرضه در دسترس کاربران سرویس گیم‌پس قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا