#مهسا_امینی

فاز آزمایشی بازی Halo 2: Anniversary برای PC اجرا شد

مراحل دقیق آزمایش در سایت رسمی هیلو منتشر شده است

فاز آزمایشی بازی Halo 2: Anniversary برای PC اجرا شد مهسا سپاهی ۰ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Halo 2: Anniversary

اخیرا 343Industries در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرده مراحل تست آزمایشی بازی Halo 2: Anniversary کلید خورده است.

انتشار Halo: The Master Chief Collection برای رایانه‌های شخصی ادامه داشته و به لطف 343Industries، مرحله‌ی آزمایشی برای Halo 2 و Halo 2: Anniversary گسترش یافته است. سازنده‌ی این بازی در توییتر اعلام کرده که “حلقه‌ی اول” آزمایش شروع شده و بنابراین افراد بیشتری شانس حضور در این تست را خواهند داشت.

حلقه‌ی اول آزمایش شامل شرکای خارجی‌ای بوده که با استودیوی بازیسازی 343Industries کار می‌کنند. این حلقه شامل افرادی از سراسر جهان خواهد بود که به استودیو در مورد بازی بازخورد می‌دهند تا نقص‌های این عنوان برطرف شود. اگر مشکلات عمده‌ای گزارش شود، ممکن است که سازندگان Halo 2: Anniversary تصمیم بر بازگرداندن آن به اولین مرحله بگیرند که تنها برای توسعه‌دهندگان داخلی استودیو در دسترس خواهد بود. اگر این آزمایش به خوبی پیش برود، نسخه‌ی بتا وارد حلقه‌ی دوم شده و باعث حضور شرکای خارجی بیشتر خواهد شد. حلقه‌ی سوم شامل اعضای عمومی بوده که به برنامه‌ی رایگان داخلی هیلو پیوسته‌اند. ساز و کار این حلقه‌ها در سایت رسمی هیلو به طور کامل توضیح داده شده است.

این زمان‌بندی مشخص شده طبق برنامه پیش خواهد رفت، چون شرکت 343Industries قبلا گفته بود که امیدوار است مرحله‌ی حلقه‌‌ی دوم هیلو 2 را تا پایان ماه مارس سال جاری میلادی آغاز کند. این اولین نسخه‌ی هیلو 2 برای رایانه‌های خانگی نیست و بازی اصلی در سال ۲۰۰۷ به صورت انحصاری برای ویندوز ویستا توسط استودیوی بانجی و استودیوی Pi برای PC منتشر شده بود.

عنوان جدید دیگر از سری هیلو، Halo Infinite بوده که برای ایکس‌باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. البته شرکت مایکروسافت هشدار داده که سازندگان این بازی در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا هستند و در صورتی که وخامت اوضاع شدیدتر نشود، Halo Infinite در سال جاری میلادی برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های خانگی منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا