هیلی استاینفلد با یک کلمه به احتمال حضور کیت بیشاپ در دنیای سینمایی مارول اشاره کرد

بازگشت کماندار جدید MCU

هیلی استاینفلد با یک کلمه به احتمال حضور کیت بیشاپ در دنیای سینمایی مارول اشاره کرد پارسا خلیلی ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
کیت بیشاپ در دنیای سینمایی مارول

هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) که زمستان سال ۲۰۲۱ با ایفای نقش در سریال Hawkeye به خانواده بزرگ مارول پیوسته، به‌تازگی به احتمال حضور کیت بیشاپ در دنیای سینمایی مارول اشاره کرده است.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول که آغازگر حماسه است، چندان در راضی کردن طرفداران خود موفق نبوده است، با این حال یکی از رخدادهای خوبی که در این فاز به وقوع پیوست، معرفی شخصیت کیت بیشاپ با هنرنمایی هیلی استاینفلد در سریال Hawkeye بود که به‌شدت مورد استقبال بینندگان قرار گرفت. در طول شش قسمت این مجموعه تلویزیونی، کیت و کلینت یاد می‌گیرند تا به تدریج به یکدیگر اعتماد کرده و مثل یک تیم باهم کار کنند. پس از رویارویی با کینگ پین وینسنت دینافریو (Vincent D’onofrio) و شکست دادنش، کیت در هیچ‌کدام از پروژه‌های بعدی فاز چهارم ظاهر نشده و همچنین احتمال بازگشتش هنوز به طور رسمی توسط استودیو مارول تایید نشده است.

 

پاسخ عجیب و مرموز هیلی استاینفلد به احتمال حضور کیت بیشاپ در دنیای سینمایی مارول

در صحبت با Entertainment Tonight، هیلی استاینفلد در پاسخ به این سوال که آیا می‌داند چه زمانی و در چه پروژه‌ای دوباره به ایفای نقش کیت بیشاپ خواهد پرداخت، به سادگی پاسخ داد “شاید”.

در ادامه از او درباره شباهت شخصیت‌های مارولی خود یعنی کیت بیشاپ و گوئن استیسی از مجموعه انیمیشن اسپایدرورس سونی پرسیده شد. هیلی در پاسخ به این نکته اشاره کرد که گوئن و کیت بدون شک شباهت‌های بسیار زیادی دارند.

می‌دانید، هر چیزی ممکنه، درسته؟ به نظر من آنها خیلی خوب با هم کنار می‌آیند چون شباهت‌های زیادی با هم دارند. منظورم این است که آنها هر دو فوق‌العاده شوخ و بداخلاق هستند. آنها به‌عنوان زنانی مستقل و جوان، دیدگاه قوی دارند و در هر کاری که انجام می‌دهند بسیار خوب عمل می‌کنند. بنابراین می‌توانم بگویم که آنها خیلی خوب با هم کنار می‌آیند.

در حال حاضر مشخص نیست که این کماندار جوان و باهوش در کدام پروژه فاز پنجم یا ششم ظاهر خواهد شد. در یک مقطع، شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه فیلم Ant-Man and The Wasp: Quantumania گروه انتقام‌جویان جوان را به رهبری کیت بیشاپ راه‌اندازی خواهد کرد، اما واضح است که این اتفاق نیفتاد و ظاهرا قرار هم نیست که بیافتد. ساخته شدن فصل دوم سریال Hawkeye شاید در آینده نزدیک کمی بعید باشد، زیرا جرمی رنر (Jeremy Renner) در زمستان سال گذشته دچار جراحات عمده‌ای پیرو تصادف با ماشین برف‌روبی شد. اگرچه این بازیگر کهنه‌کار به‌سرعت در حال بهبودی است، بنابراین هر چیزی ممکن است. در این مرحله شاید محتمل ترین نقطه برای بازگشت کیت، فیلم مورد انتظار Thunderbolts باشد، چراکه او در جریان سریال هاکای رابطه خوبی با یلنا بلووا فلورانس پیو (Florence Pugh) بوجود آورد.

در حالی که آینده کیت بیشاپ در دنیای سینمایی مارول در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما اولین ماجراجویی او در سریال Hawkeye را می‌توانید از دیزنی تماشا کنید.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا