#مهسا_امینی

آیا شاهد حضور دوباره کیت بیشاپ در فازهای بعدی MCU خواهیم بود؟

کماندار جوان مارول بازخواهد گشت

آیا شاهد حضور دوباره کیت بیشاپ در فازهای بعدی MCU خواهیم بود؟ پارسا خلیلی ۰ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ مارول
حضور دوباره کیت بیشاپ

زمانی که استودیو مارول در رویدادی خاص از ایفای نقش کیت بیشاپ توسط بازیگر و خواننده مطرح، هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) رونمایی کرد، انتظارات برای سریال هاکای بالا رفت. حال که چندین ماه از پخش سریال می‌گذرد، طرفداران مشتاقند تا شاهد حضور دوباره کیت بیشاپ در MCU باشند.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول ابرقهرمانان جدید زیادی را به طرفداران مارول معرفی کرده که از محبوب‌ترین آنها می‌توان به کیت بیشاپ با بازی هیلی استاینفلد اشاره کرد. این ستاره جوان که استعدادی ستودنی در حوضه موسیقی نیز دارد، ماه‌ها قبل از رسمی شدن حضورش در سریال هاکای، بارها توسط طرفداران در نقش شاگرد کلینت بارتون تصور می‌شد.

در پایان سریال، کماندار جوان با پشت سر گذاشتن تمارین کلینت، به سرپرستی گرفتن پیتزا داگ و همچنین شکست دادن کینگ‌ پین و خواهر ناتاشا رومانوف، رسما موفق شد تا جا پای قهرمان مورد علاقش گذاشته و به‌عنوان هاکای جدید در آینده MCU بدرخشد. اکنون طرفداران مشتاقند تا از آینده شخصیت کیت بیشاپ در فازهای بعدی این دنیای سینمایی بزرگ باخبر شوند.

درسته که هنوز فصل دوم هاکای به‌صورت رسمی توسط استودیو مارول تایید نشده، اما شواهد اخیر تا حدودی به ماجراجویی بعدی او اشاره کرده است. همانطور که خیلی از کمیک بازها می‌دانند، انتظار می‌رود کیت بیشاپ آینده درخشانی در دنیای سینمایی مارول به‌عنوان یکی از اعضای اصلی گروه Young Avengers داشته باشد. گروهی که قبلا چندین عضو دیگرش در پروژه‌های مختلف فاز چهارم معرفی شدند.

شایعه‌ای که از بازگشت هیلی استاینفلد به MCU خبر می‌دهد

وب‌سایت ورایتی که در مقاله اخیر خود از نامزدهای هفتاد و چهارمین مراسم اهدای جوایز امی صحبت کرده بود، اظهار داشت که استودیو مارول برنامه‌هایی برای بازگرداندن هیلی به فاز پنجم دنیای سینمایی مارول دارد.

حضور دوباره کیت بیشاپ در آینده MCU اتفاقی بود که همه انتظار رخ دادنش را داشتیم، اما موضوعی که در مقاله ورایتی مطرح شده، نشان می‌دهد که بازگشت او در پروژه‌های مختلف ممکن است زودتر از آنچه انتظار می‌رود به وقوع بپیوندد.

بسیاری معرفی هیلی در قامت کیت بیشاپ را یکی از بهترین اتفاقات فاز چهارم می‌دانند. زیرا این بازیگر جوان به بهترین شکل ممکن شخصیت کیت را به تصویر کشید و موفق شد توجه مخاطبان را به خود جلب کند. به همین دلیل اگر در آینده از پروژه انتقام جویان جوان رونمایی شود، کیت بیشاپ به احتمال زیاد رهبر تیم خواهد بود. اما صرف نظر از احتمالات مطرح شده، چه زمانی و در چه شرایطی قراره شاهد بازگشت کماندار جدید مارول باشیم؟

گزارشی در ماه دسامبر ادعا کرده بود که استاینفلد در محل فیلمبرداری Ant-Man and the Wasp: Quantumania واقع در بریتانیا دیده شده است. آیا او قصد دارد در سومین فیلم مرد مورچه‌ای، دختر اسکات که در کمیک‌ها با نام مستعار استچر شناخته می‌شود را وارد گروه انتقام جویان جوان کند؟

از نقش احتمالی او در سومین فیلم مرد مورچه‌ای تا حضور افتخاری شایعه شده در قسمت پایانی میس مارول، فرصت‌ها و احتمالات بسیار زیادی برای تعریف ادامه داستان کیت وجود دارد. همانطور که شخصیت‌های زیادی در سه فاز اول MCU رشد کردند و پخته شدند، شخصیت‌های جدیدی مثل کیت بیشاپ نیز بدون شک در فازهای آینده رشد کرده و در نهایت به ستاره‌های فرانچایز تبدیل می‌شوند. درسته که در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی در این رابطه نداریم، اما با اطمینان میشه گفت که استاینفلد نقش مهمی در آینده MCU خواهد داشت، مخصوصا زمانی که انتقام‌جویان جوان بالاخره باهم متحد شوند.

سریال هاکای هم اکنون از دیزنی پلاس پخش می‌شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا خواستار بازگشت هیلی به MCU هستید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا