بازیگر Bumblebee به سوالات در رابطه با سریال Hawkeye جواب نمی‌دهد!

آیا هیلی استاینفلد به دنیای سینمایی مارول پیوسته است؟

بازیگر Bumblebee به سوالات در رابطه با سریال Hawkeye جواب نمی‌دهد! سید مجتبی محمودی ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ مارول
بازیگر سریال Hawkeye

به نظر می‌رسد که Hailee Steinfeld بازیگر و خواننده‌ی مشهور که در آثاری چون فیلم Bumblebee و انیمیشن Into the Spider-Verse حضور داشته است، رازهایی را درباره‌ی سریال Hawkeye مخفی می‌کند.

از زمانی که مشخص شد شرکت مارول یک سریال با محوریت شخصیت «کلینت بارتون» یا همان Hawkeye برای سرویس دیزنی پلاس مدنظر دارد، بارها ادعا شد که این سریال قرار است یک کماندار جدید با نام «کیت بیشاپ» را به دنیای سینمایی مارول معرفی کند. شخصیتی که در کمیک‌های مارول جانشین بارتون می‌شود. اکثر این گزارش‌ها می‌گفتند که استاینفلد گزینه‌ی اصلی مارول و دیزنی برای ایفای نقش بیشاپ است. حالا به نظر می‌رسد که استاینفلد احتمالا این پیشنهاد را قبول کرده باشد.

استاینفلد اخیرا مصاحبه‌ای را با برنامه‌ی رادیویی SiriusXM داشت که در آن، از او درباره‌ی آلبوم جدیدی که منتشر کرده است پرسیده شد. در این بین یکی از مصاحبه‌کنندگان به ناگهان از او درباره‌ی شایعات حضور در دنیای سینمایی مارول و سریال هاکای سوال کرد، اما استاینفلد با هوشمندی تمام، از پاسخ به این سوال طفره رفت.

بازیگر فیلم Bumblebee در ابتدا سوال را نشنید و درخواست که دوباره آن را بگویند. سپس با وضعیت اینترنت و اشکالات قطعی شوخی کرد و در نهایت هم گفت که تمام تمرکز خود را در این مصاحبه روی موسیقی گذاشته است. به این ترتیب او بدون هیچ اشاره‌ای به سریال Hawkeye مصاحبه را ادامه داد.

طبق برنامه‌ی مارول و دیزنی، پخش سریال Hawkeye پس از The Falcon and the Winter Soldier، WandaVision و Loki صورت می‌گیرد. در نتیجه و همچنین با توجه به وضعیت فعلی که به خاطر ویروس کرونا در آن قرار گرفته‌ایم، احتمالا هنوز سریال وارد مرحله‌ی پیش‌تولید هم نشده است. این امکان هم وجود دارد که تهیه‌کنندگان از بازیگران درخواست کرده باشند تا فعلا هیچ خبری از حضور خود در این سریال اعلام نکنند. همان طور که از زمان رونمایی رسمی Hawkeye تا به حال، هیچ واکنش دیگری از سوی «جرمی رنر» بازیگر نقش کلینت بارتون ندیده‌ایم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا