1%
  • 0/10

آخرین تریلر فیلم هایکیو منتشر شد!

نکوما در مقابل کاراسونو

آخرین تریلر فیلم هایکیو منتشر شد! ۱۰ ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ اخبار انیمه کپی لینک

استودیو سازنده انیمه فوق العاده شگفت انگیز هایکیو (Haikyu!!)، جدیدترین تریلر فیلم هایکیو را منتشر کرد که در اواسط ماه فوریه، در ژاپن، اکران خواهد شد. تاریخ اکران بین الملی این انیمه هنوز به صورت رسمی، اعلام نشده است.

در میان تمام انیمه‌های شگفت انگیزی که تا به امروز ساخته شده‌اند، انیمه هایکیو هربار با انتشار فصل‌های جدید خود توانسته است بینندگان را در سرتاسر جهان به وجد بیاورد. این انیمه نه تنها هیچگاه محبوبیت خود را از دست نداده است بلکه روز به روز به طرفدارانش نیز اضافه می‌شود و به یکی از بهترین انیمه‌های ژاپنی، نه فقط در میان انیمه‌های ژانر ورزشی، بلکه در تاریخ انیمه‌های ساخته شده در تمام دوران‌ها، تبدیل شده است. اکنون که تریلر فیلم هایکیو منتشر شده‌ است، طرفداران مشتاقانه منتظر اکران فصل نهایی هستند. ناگفته نماند که فصل پنج این انیمه قرار است در قالب دو فیلم منتشر شود و مانند فصل‌های گذشته، سریالی نیست. اولین قسمت آن نیز، با عنوان “Gomisuteba no Kessen”، به معنی” نبرد سرنوشت ساز در زباله دانی، در تاریخ شانزدهم ماه فوریه سال دوهزار و بیست و چهار اکران خواهد شد.

در جدیدترین تریلر فیلم هایکیو که برای اولین بار از کانال یوتیوب “توهو انیمیشن” (Toho Animation)، منتشر شد، مسابقه پر تنش و استرس زایی نشان داده شد که در طی آن، تیم قهرمان و شخصیت اصلی داستان که با نام “دبیرستان کاراسونو” (Karasuno High) شناخته شده است، در مقابل تیم شناخته شده با نام “دبیرستان نکوما” (Nekuma High) قرار می‌گیرد.

استودیو توهو انیمیشن (Toho Animation) در حال ساخت دو فیلم جدید هایکیو می‌باشد. اما انیمیشن آن همچنان به دست عوامل استودیو Production I.G. ساخته می‌شود. سوسومو میتسوناکا (Susumu Mitsunaka) کارگردانی و فیلنامه نویسی، تاکاهیرو کیشیدا (Takahiro Kishida) طراحی شخصیت‌ها و تاکاهیرو چیبا (Takahiro Chiba) کارگردانی ارشد انیمیشن آن را برعهده دارند. با توجه به تریلر فیلم هایکیو، این دو فیلم قرار است دقیقا جایی را که فصل چهارم در آن به پایان رسید ادامه دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments