روند تولید گشت ارشاد 3 به کجا رسیده است؟

این فیلم احتمالا در نوروز ۱۴۰۰ اکران خواهد شد

روند تولید گشت ارشاد 3 به کجا رسیده است؟ سورنا رضایی ۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ سینمای ایران
تولید گشت ارشاد 3

با توجه به اعلام تیم روابط عمومی، فاز تولید گشت ارشاد 3 به اتمام رسیده و این فیلم هم اکنون روی میز تدوین رفته است.

سعید سهیلی که با ساخت آثار مختلفی از جمله چارچنگولی توانسته بود به نامی شناخته شده در عرصه‌ی سینما تبدیل شود، سال ۱۳۹۰ فیلم گشت ارشاد را با محوریت پلیس امنیت اخلاقی تولید کرد؛ فیلمی که به واسطه‌ی جنجال‌های فراوان هرگز طعم اکران گسترده را نچشید. سهیلی پنج سال بعد قسمت دوم آن را تحت عنوان گشت ارشاد 2 روی پرده‌ی نقره‌ای برد و توانست به فروشی معادل ۱۹ میلیارد و ۷۸۵ میلیون تومان دست یابد. این اثر کمدی با کنار زدن رقبایی از جمله من سالوادور نیستم و فروشنده توانست رتبه‌ی نخست پرفروش‌ترین فیلم سال را از آن خود کند. دنباله‌ی گشت ارشاد در حال حاضر رتبه‌ی هشتم پرفروش‌ترین اثر تاریخ سینمای ایران را در اختیار دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از تیم روابط عمومی، روند تولید گشت ارشاد 3 وارد مرحله‌ی تدوین شده است. وظیفه‌ی آماده سازی نسخه‌ی نهایی را میثم مولایی بر عهده دارد که مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه سوربن فرانسه اخذ کرد. او طی یک دهه‌ی گذشته در تیم تولید ساخت آثار بسیاری حضور یافت که از شاخص‌ترینشان می‌توان به کلاه قرمزی و بچه ننه، پنجاه کیلو آلبالو، تنگه ابوقریب، قانون مورفی، غلامرضا تختی و خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری اشاره کرد. داستان جدیدترین ساخته‌ی سعید سهیلی روی حسن و عطا تمرکز دارد که پس از سال‌ها به ایران برگشته و شرایط مالی مساعدی ندارند.

از همین رو، به نوازندگی در خیابان می‌پردازند تا از این طریق بتوانند هزینه‌های زندگی را تامین کنند. آن‌ها که علاقه‌ی بسیاری به خوانندگی پیدا کرده‌اند، تصمیم می‌گیرند یک آلبوم منتشر کنند اما پول کافی برای آماده سازی و عرضه‌ی آن ندارند. بنابراین، به سراغ یک زمین‌دار بزرگ در لواسان رفته و او را می‌دزدند. زمین‌دار با گذشت زمان به دوست صمیمی حسن و عطا تبدیل شده و تصمیم می‌گیرد هزینه‌های لازم برای انتشار آلبوم را بپردازد. در ادامه اتفاقاتی افتاده و هر سه درگیر چالش‌های بزرگی می‌شوند.

به غیر از ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی، بازیگران مشهور دیگری هم در این اثر حاضر هستند که برای مثال می‌توان به امیر جعفری و بهنام بانی اشاره کرد. در پایان، لازم به ذکر است که گشت ارشاد 3 در صورت مساعد بودن شرایط در نوروز ۱۴۰۰ اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا