#مهسا_امینی

قسمت سوم Guardians of the Galaxy تا قبل از ۲۰۲۱ فیلمبرداری نخواهد شد

بهایی که باید پرداخت شود

قسمت سوم Guardians of the Galaxy

اگر از طرفداران محافظان کهکشان و منتظر قسمت سوم Guardians of the Galaxy هستید، باید بگوییم که این فیلم حداقل تا دو سال دیگر به سینماها نخواهد آمد.

جیمز گان (James Gunn) چندی پیش از کاربران اینستاگرام خواست تا سوالات مد نظر خود را در بخش‌ کامنت‌ها مطرح کرده و او هم تا جای ممکن به آن‌ها پاسخ داد. اگرچه اکثر سوال‌ها پیرامون فیلم سینمایی The Suicide Squad (پروژه‌ی کنونی گان) بود اما در این میان سوالاتی هم درباره‌ی Guardians of the Galaxy Vol. 3 مطرح شد. به‌ هر حال، محافظان کهکشان هم طرفداران خاص خود دارند؛ طرفدارانی که می‌خواهند بدانند چه سرنوشتی در انتظار شخصیت‌های محبوب‌شان است.

جیمز گان در پاسخ به کاربری که پرسیده بود آیا خبر جدیدی از Guardians of the Galaxy Vol. 3 در اختیار دارد یا خیر گفت روند فیلمبرداری تا قبل از سال ۲۰۲۱ میلادی آغاز نخواهد شد. اگر شرایط را خوش‌بینانه در نظر بگیریم، احتمالا قسمت بعدی سری فیلم‌های محافظان کهکشان تا سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ در سینماها اکران نخواهد شد. اعلام چنین چیزی از سوی گان منطقی به نظر می‌رسد.

فیلم The Suicide Squad پروژه‌ی کنونی جیمز گان، فعلا در مرحله‌ی فیلمبرداری قرار دارد و ظاهرا همه‌ چیز طبق برنامه‌ها پیش می‌رود. پس از آن‌ هم یازدهمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی وارد فاز پس از تولید می‌شود که ممکن است فیلمبرداری دوباره‌ی برخی صحنه‌ها را هم شامل شود. در نهایت هم جیمز گان به‌همراه تعدادی از بازیگران و دست‌اندکاران برای حضور در تورهای تبلیغاتی راهی کشورهای مختلف خواهد شد. این احتمال وجود دارد که همزمان با آغاز تورهای تبلیغاتی The Suicide Squad، فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 وارد فاز پیش‌تولید شود تا به محض تمام شدن تورها، روند فیلمبرداری آغاز گردد.

جیمز گان به خاطر توییت‌هایی که در گذشته نوشته بود در تابستان سال ۲۰۱۸ میلادی از دیزنی و پروژه‌ی Guardians of the Galaxy Vol. 3 اخراج شد. در آن زمان، روند ساخت دکورها شروع شده بود تا فیلمبرداری از اوایل سال جاری میلادی آغاز گردد، اما این اتفاق برنامه‌ریزی‌ها را با مشکل مواجه کرد. پس از اخراج گان، روند تولید دکورها متوقف شد و دیزنی به بازیگران و دست‌اندرکاران اعلام کرد تا اطلاع ثانویه روند تولید فیلم ادامه نمی‌یابد. در آن شرایط، بسیاری انتظار داشتند تا استودیوی مارول و شرکت دیزنی فرد دیگری را به عنوان کارگردان انتخاب کند اما این اتفاق رخ نداد.

در نهایت نظر مدیران دیزنی و مارول تغییر کرد و جیمز گان بار دیگر استخدام شد. در این میان، نباید از نقش بازیگران، دست‌اندرکاران و البته طرفداران غافل شد که تمامی تلاش‌ خود را به کار گرفتند تا این کارگردان آمریکایی برای ساخت قسمت سوم محافظان کهکشان برگردد. به هر حال او بازگشته است و تمامی آن‌ افراد به خواسته‌ی خود رسیده‌اند، اما این برآورده شدن خواسته بهایی داشت که باید پرداخت می‌شد. شاید اگر کارگردان دیگری به جای گان وظیفه‌ی ساخت Guardians of the Galaxy Vol. 3 را بر عهده می‌گرفت، این فیلم بسیار زودتر روی پرده‌ی نقره‌ای سینما می‌رفت و طرفداران مجبور به تحمل انتظاری طولانی مدت نمی‌شدند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا