زمان آغاز فیلمبرداری Guardians of the Galaxy Vol. 3 مشخص شد

در سال ۲۰۲۱ میلادی سه فیلم MCU جلوی دوربین می‌رود

فیلمبرداری Guardians of the Galaxy Vol. 3

ظاهرا استودیوی مارول مشغول برنامه‌ریزی است تا فیلمبرداری Guardians of the Galaxy Vol. 3 را اواخر سال آینده‌ی میلادی شروع کند.

محافظان کهکشان نخستین بار در سال ۱۹۶۹ میلادی معرفی شدند و نسخه‌ی جدید این گروه هم سال ۲۰۰۸ به صفحات کمیک بوک‌ها راه یافت. با این حال، نام‌های چندان شناخته‌شده‌ای در میان علاقه‌مندان به آثار مارول به شمار نمی‌رفتند. این موضوع در کنار انتخاب کارگردان و بازیگران نه چندان شناخته‌شده، کارشناسان را به اطمینان کامل رسانده بود که اولین شکست تجاری Marvel Cinematic Universe در جولای سال ۲۰۱۴ رقم می‌خورد؛ اتفاقی که هرگز رخ نداد. جدیدترین اثر جیمز گان (James Gunn) برخلاف پیش‌بینی‌ها موفق ظاهر شد و فروش بالایی را به ثبث رساند. دومین اقتباس سینمایی محافظان کهکشان هم سه سال بعد روی پرده‌ی نقره‌ای رفت.

موفقیت‌های Guardians of the Galaxy Vol. 2 باعث شد ساخت قسمت سوم در دستور کار قرار بگیرد اما ناگهان اتفاقی رخ داد که هیچ فردی انتتظارش را نداشت. تعدادی از توییت‌های قدیمی جیمز گان درباره‌ی موضوعات حساسیت‌برانگیز توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کردند. والت دیزنی که نمی‌خواست خود را درگیر حاشیه‌ها ببیند، در غیر اقدامی غیرمنتظره گان را اخراج کرد. آن هم در شرایطی که فیلمنامه‌ی قسمت سوم نوشته شده و فاز پیش‌تولید نیمی از مسیر را پشت سر گذاشته بود. با رخ دادن این اتفاق، طرفداران محافظان کهکشان و همچنین بازیگران این مجموعه تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا گان را بازگردانند. والت دیزنی نهایتا تسلیم شد و کمتر از یک سال بعد، صندلی کارگردانی را به او بازگرداند.

به گزارش خبرگزاری The Hollywood Reporter، مارول مشغول برنامه‌ریزی است تا شرایط را برای فیلمبرداری Guardians of the Galaxy Vol. 3 در اواخر سال آینده‌ی میلادی مهیا کند. اگر همه چیز مطابق انتظار پیش برود، این اثر سومین فیلم از دنیای سینمایی مارول خواهد بود که در ۲۰۲۱ جلوی دوربین می‌رود. با توجه به اطلاعات موجود، تایکا وایتیتی (Taika Waititi) قصد دارد Thor: Love and Thunder را در ژانویه‌ی بعدی وارد فاز فیلمبرداری کند. چند ماه بعد و در اواسط سال هم نوبت به پیتون رید (Peyton Reed) می‌رسد تا روند ضبط صحنه‌های مورد نیاز برای ساخت Ant-Man 3 را شروع کند. در ضمن، جیمز گان تنها کارگردان این پروژه نیست و وظیفه‌ی نوشتن فیلمنامه را هم بر عهده داشته است. ظاهرا فیلمنامه طی مدتی که روی پروژه کار نکرده تغییرات بسیار جزئی‌ای داشته است.

مارول و والت دیزنی پیکچرز قصد داشتند Guardians of the Galaxy Vol. 3 را در مه سال ۲۰۲۰ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای ببرند اما اخراج جیمز گان باعث شد این فیلم تا زمانی نامشخص تاخیر بخورد. در ضمن، گان چندی پیش تاکید کرد همه‌گیری ویروس کرونا هیچ تاثیری روی روند ساخت نداشته و روند فیلمبرداری مطابق برنامه‌ریزی‌های اولیه انجام می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا