دومین تریلر فیلم نگهبانان کهکشان 3 منتشر شد + زیر نویس فارسی

آخرین پرواز، آخرین ماموریت..

در دومین تریلر فیلم نگهبانان کهکشان 3 می‌توانید شاهد دور هم جمع شدن تیم Guardians of The Galaxy و همچنین بازگشت گامورا (Gamora) باشید!

تئوری‌ها درباره فیلم Guardians of The Galaxy 3 درست بودند! شما در این اثر سینمایی بالاخره شاهد پیشینه شخصیت راکت (Rocket) خواهید بود؛ راکون مورد علاقه طرفداران دنیای مارول که تاکنون به عنوان یکی از مهره‌های اساسی و اصلی سری فیلم‌های نگهبانان کهکشان شناخته می‌شده است. با این حال دلیل پرداختن به پیشینه عجیب راکت، حضور شخصیتی به نام های اولوشنری (High Evolutionary) است که او را به یک راکون سخنگو تبدیل کرده و به دنبال جهانی بی‌نقص می‌گردد!

در واقع شخصیت های اولوشنری قصد دارد تا دنیایی را خلق کند که در آن، همه چیز طبق میل او به پیش می‌رود. او زمینی کاملا شبیه به کره زمین خلق می‌کند و سپس موجودات داخل آن را به حیوانات سخنگو تبدیل می‌کند؛ درست مثل آنچه که در تریلر اول فیلم دیدیم. با این وجود، در تریلر دوم فیلم نگهبانان کهکشان 3 شاهد رونمایی از چهره این شخصیت ابرشرور، با بازی چاکوودی ایووجی (Chuckwudi Iwuji) و همچنین آدام وارلاک (Adam Warlock) با بازی ویل پولتر (Will Poulter) هستیم.

با این وجود علاوه بر این دو شخصیت که ظاهرا با همدیگر هم کار می‌کنند، بالاخره ما شاهد بازگشت گامورا، پس از اتفاقات فیلم Avengers: Endgame هستیم. گامورا در دنیای سینمایی مارول در دوران وقایع این اثر سینمایی توسط تانوس (Thanos) فدا شد تا سنگ روح به دست او برسد. با این حال وقتی که تانوس از سال ۲۰۱۴ به آینده آمد تا انتقام جویان را شکست دهد، گامورا قدیمی هم به همراه او به آینده سفر کرد و ضد او شد. با این وجود، این نسخه از گامورا اصلا شبیه به آن چیزی که در انتقام جویان 3 دیده بودیم نیست و بیشتر شبیه به گامورا در فیلم اول از سری Guardians of The Galaxy است؛ چراکه او هنوز هم خشن است و با خانواده واقعی و خوبی مثل نگهبانان آشنا نشده تا ماجراهای خاصی را بگذراند.

با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که صحنه‌های بسیاری از دومین تریلر فیلم نگهبانان کهکشان 3 خبر از مرگ یا از دست دادن افرادی می‌دهد. شخصیت‌ها در این تریلر و همچنین ویدیو قبلی که از این فیلم منتشر شده بود، مدام با یکدیکر وداع می‌کنند و ماموریت خود را آخرین می‌دانند. اما کدام یک از اعضا تیم گاردینز در این فیلم کشته خواهد شد؟ دیو باتیستا (Dave Baptista) ‌پیش‌تر اظهار کرده بود که دیگر نقش شخصیت درکس را در دنیای سینمایی مارول بازی نخواهد کرد، از طرفی هم راکت دیالوگ‌های عجیبی دارد که بیننده را به سمت خداحافظی با این شخصیت سوق می‌دهند. اما شاید جالب‌ترین مورد، حمل کردن پیکر پیتر کویل (Peter Quill) توسط نبیولا، در سکانس‌های آخر تریلر است!

فعلا برای گرفتن جواب به این سوال، باید تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ (۵ می ۲۰۲۳) صبر کنیم.

5 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا