تریلر فیلم Guardians of The Galaxy 3 و بازگشت گامورا + زیرنویس فارسی

پرواز آخر نگهبانان کهکشان

در اولین تریلر فیلم Guardians of The Galaxy 3 می‌توانید شاهد شخصیت‌های تیم نگهبانان کهکشان در کنار نسخه قدیمی کنار گامورا (Gamora) باشید.

مدت‌هاست که منتظر انتشار یک تریلر از فیلم جدید جیمز گان (James Gunn)، یا همان Guardians of The Galaxy 3 هستیم. اثری مورد انتظار که در آن، پاسخ بسیاری از سوال‌های خود را پس از وقایع Endgame خواهیم گرفت و ظاهرا، پایان خوشی برای این تیم دوست داشتنی را مشاهده می‌کنیم. با این حال یکی از همین سوال‌های ما درباره شخصیت گامورا و احتمال حضور او در این فیلم بود، ولی برای گرفتن جواب به آن نیازی نیست تا یک سال تا اکران صبر کنیم! بلکه در تریلر تازه منتشر شده زیر می‌توانید تیم کامل نگهبانان کهکشان را در Guardians of The Galaxy 3 مشاهده کنید که ماجرای تازه‌ای را برای روایت کردن دارند.

اولین تریلر فیلم Guardians of The Galaxy 3

در ویدیو تازه منتشر شده از فیلم مورد انتظار نگهبانان کهکشان 3 می‌توان همان ابتدای کار، باز هم سبک بامزه و خنده‌دار آثار قبلی را توسط هنر خاص جیمز گان تکرار شده، مشاهده کنید. در واقع این فیلم به ما ثابت می‌کند که هنوز هم می‌توان دنیای سینمایی مارول را پس از چند اثر نسبتا ضعیف مثل Thor: Love And Thunder و سریال She-Hulk دوست داشت و آن را دنبال کرد. با این حال، جزئیاتی در این تریلر وجود دارد که عملا نیاز به بررسی بیشتر خواهد داشت.

برای مثال، اگر دقت کنید ابتدا تیم نگهبانان با لباس‌های خاص و قرمزی دیده می‌شوند که وسط آن‌ها، علامتی شبیه گروه روجرز (Ravagers) دیده می‌شود؛ تیمی که یاندو (Yandu) کاپیتان آن بود و عملا از گروهی از دزدان تشکیل می‌شد. با این وجود، پس از گذشت چند صحنه، پیتر کویل (Peter Quill) می‌گوید که ما کل عمر خود را فرار کرده بودیم. در واقع فرار کردن در این صحنه به معنای اینکه گاردین‌‌ها از دشمنان خود فرار کرده باشند نیست، بلکه او درباره واقعیت‌های زندگی این افراد صحبت می‌کند؛ چیزی که شاید بیشتر از همه برای راکت (Rocket Raccoon) مهم باشد.

در این تریلر راکت نقش بسیار مهمی را دارد و احتمالا در فیلم شاهد اتفافات عجیبی درباره او خواهیم بود. برای مثال، صحبت‌های او عملا نشان از خداحافظی و نوعی وداع می‌دهند و از طرفی یک صحنه خاص وجود دارد که پیتر جایی ایستاده و فریاد می‌زند. این مکان با توجه به لوله‌های آزمایشگاهی که در آن قرار دارد، به نظر می‌رسد که جایی مثل اتاق درمان یک دانشمند باشد. حال موردی که موضوع را ترسناک می‌کند، دیدن یک تیغه با خون روی آن (پیش از سکانس قبلی) است که احتمالا خبر از مجروح شدن یا مرگ یکی از اعضای تیم، یا کسی که آن‌ها دوست دارند می‌دهد. به هر حال صورت پیتر کویل یا همان استار لورد (Star Lord) و فریادهای او، کاملا نشان دهنده این موضوع هستند که او برای فرد یا چیزی ناراحت است و در اوج آن داد می‌زند.

با این حال، شاید یکی از مهم‌ترین سکانس‌های این تریلر دو دقیقه‌ای، صحنه‌ای باشد که مجددا پس از گذشت چند سال ما گامورا را می‌بینیم! نسخه‌ای از این شخصیت که از سال ۲۰۱۴ به آینده آمده و عملا هیچ چیز از ماجراهای اعضای این تیم نمی‌داند. در واقع او فقط نبیولا (Nebula) را می‌شناسد؛ کسی که خواهر او محسوب می‌شود و هر دو زمانی به تانوس (Thanos) خدمت می‌کرده‌اند. با این وجود، چیزی که واقعا برای طرفداران این سری جذاب خواهد بود، این است که در تریلر فیلم Guardians of The Galaxy 3 ما باز هم می‌بینیم که درست مثل وقایع فیلم اول، اعضای تیم نگهبانان کهکشان زندانی شده‌اند! این می‌تواند یکی از بهترین راه‌های ممکن برای آشنا کردن این نسخه از گامورا، با اعضای تیم نگهبانان کهکشان باشد و در این حین، او مثل ورینت اصلی و قبلی خود، به این گروه بپیوندد. شاید یکبار دیگر هم آن‌ها دچار دردسر تازه‌ای شوند و نجات دادن جان او توسط پیتر کویل، باعث رابطه بین آن‌ها شود.

فیلم Guardians of The Galaxy 3 سال آینده و در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۳ می ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا