1%
  • 0/10

بازیگر فیلم سریع و خشن به آزار و اذیت متهم شد

آیا سریع و خشن به سرنوشتی شوم دچار می‌شود؟

بازیگر فیلم سریع و خشن به آزار و اذیت متهم شد ۰ ۰۳ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر فیلم سریع و خشن

آستا جوناسون که مدت کوتاهی بعنوان دستیاز وین دیزل، بازیگر فیلم سریع و خشن مشغول فعالیت بود، او را به آزار جنسی متهم کرده است.

بازیگران هالیوودی هر چند وقت یکبار به آزار و اذیت معشوقه‌ها یا همکاران سابق خود متهم می‌شوند. برخی مانند جانی دپ (Johnny Depp) نهایتاً موفق می‌شوند بیگناهی خود را ثابت کنند و برخی دیگر مانند جاناتان میجرز (Jonathan Majors) گناهکار شناخته می‌شوند. اینطور که بنظر می‌رسد، حالا نوبت به وین دیزل (Vin Diesel) رسیده تا در دادگاه حاضر شود.

طبق گزارش Vanity Fair، آستا جوناسون (Asta Jonasson) وین دیزل را به آزار و اذیت جنسی متهم کرده است. طبق آنچه در شکایت آمده، جوناسون حدوداً یک دهه پیش و حین فیلمبرداری Fast Five توسط شرکت متعلق به دیزل، یعنی One Race استخدام شد تا دستیار شخصی او باشد. در همین راستا، به آتلانتا رفت تا مسئولیت‌های متعددی از جمله سازماندهی مهمانی‌ها را بر عهده بگیرد.

یک شب در اواخر سپتامبر سال ۲۰۱۰ میلادی، از آستا جوناسون خواسته شد به سوییت وین دیزل رفته و آنجا منتظر بماند. پس از اینکه مهمانان بازیگر فیلم سریع و خشن هتل را ترک کردند، او به سوییت خود بازگشت اما اجازه نداد جوناسون اتاق را ترک کند. علی‌رغم تلاش‌های او، دیزل به آزار و اذیت جنسی خود ادامه داد و هیچ توجهی به عدم تمایل دستیارش نداشت.

ساعاتی پس از رخ دادن این اتفاق، سامانتا وینسنت (Samantha Vincent)، خواهر وین دیزل با آستا جوناسون تماس گرفت و از اتمام همکاری خبر داد؛ همکاری‌ای که تنها دو هفته به طول انجامید. جوناسون در متن شکایت تاکید دارد اتفاقی که افتاد، تنها تجربه تلخش حین همکاری با شرکت One Race نبود و چند روز قبلتر رویداد مشابه دیگری رخ داده بود.

برایان فریدمن (Bryan Freedman)، وکیل وین دیزل بوده و با انتشار یک بیانیه رسمی، به شکایت آستا جوناسون واکنش نشان داده است. او در بیانیه خود آزار و اذیت جوناسون از سوی بازیگر فیلم و سریع و خشن را بطور کامل رد کرده است. فریدمن همچنین تاکید دارد مطرح شدن چنین اتفاقی آن هم پس از ۱۳ سال نشان می‌دهد اتهامات وارد شده واقعیت ندارند.

وین دیزل نه تنها یکی از بازیگران اصلی مجموعه سریع و خشن (Fast and Furious) است، بلکه از تهیه کنندگانش به شمار می‌رود. در صورتی که اتهامات به اثبات برسند، ممکن است آینده مجموعه تحت تاثیر قرار بگیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments