معرفی یک شخصیت جدید در قسمت ویژه Guardians of The Galaxy

جیمز گان توضیح می‌دهد

قسمت ویژه Guardians of The Galaxy

به گفته جیمز گان (James Gunn)، کارگردان سری و همچنین قسمت ویژه Guardians of The Galaxy که با نام Holiday Special در تعطیلات سال آینده پخش خواهد شد، ظاهرا در این فیلم کوتاه یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول معرفی می‌شود.

سال جاری و همچنین آینده پر از آثار مختلف از استودیو مارول در دنیای MCU است که البته شروع آن از سریال WandaVision و فاز چهارم در زمستان سال گذشته انجام شده بود. با این وجود، در آینده با کنار رفتن پاندمی ویروس کرونا و برداشته شدن دائمی برخی محدودیت‌ها، ظاهرا قرار است تا شاهد آثار بیشتری از این جهان سینمایی باشیم؛ بخصوص برای فیلم Guardians of The Galaxy که برای جدیدترین قسمت آن یک نسخه مخصوص تعطیلات با نام Holiday Special نیز در نظر گرفته شده است.

این قسمت ویژه از فیلم Guardians of The Galaxy در واقع شاید در نام چندان مهم نباشد و برخی آن را جدی نگیرند. اما حرف اخیر جیمز گان، کارگردان این سری در برنامه پرسش و پاسخ توئیتر او ظاهرا خبر از چیز دیگری می‌دهد. در واقع او در پاسخ به یکی از کاربرانی که درباره معرفی کردن یک شخصیت جدید در قسمت Holiday Special سوال کرده بود، اظهار کرد که یکی از مهم‌ترین کاراکترهای تاریخ MCU در این قسمت معرفی می‌شود و از همین جهت می‌توان گفت که چقدر همین فیلم کوتاه دارای اهمیت است. همچنین از نظر داستانی، او اضافه کرد که این قسمت در واقع نقش یک مقدمه را برای فیلم Guardians of Galaxy Vol.3 بازی می‌کند و اتفاقات آن درست به ابتدای این اثر سینمایی متصل خواهد بود.

شخصیت جدید در قسمت ویژه Guardians of The Galaxy کیست؟

چنان که پیداست، ظاهرا هنوز هیچ چیز از داستان قسمت Holiday Special و حتی خود فیلم Guardians of The Galaxy 3 اعلام نشده، اما با توجه به نظرهای جیمز گان و برخی بازیگران، می‌توان جزئیات بسیار دوری را حدس زد. گان در مصاحبه‌های قدیم خود اعلام کرده بود که سومین فیلم از سری، یک نتیجه‌گیری کلی و پایانی کامل بر ماجراجویی محافظان کهکشان خواهد بود. از طرفی نیز مشخص است که قسمت ویژه‌ای که پیش از این اثر در شبکه دیزنی پلاس منتشر می‌شود، کاملا به فیلم مرتبط بوده و یک داستان جداگانه نیست. همچنین جالب است بدانید که دیو باتیستا (Dave Batista)، بازیگر معروف نقش درکس (Drax) در سری فیلم‌های Guardians of The Galaxy نیز پیش‌تر گفته بود که پایان این فیلم شاید برای برخی طرفداران بسیار تلخ باشد. این در حالی است که برخی شایعه‌ها و حرف‌های خود بازیگران به این مورد اشاره دارد که قسمت سوم کمی بیشتر درباره شخصیت راکت راکون (Rocket Raccon) خواهد بود و احتمال دارد که پایان آن، با مرگ یا خداحافطی این کاراکتر همراه شود. با این وجود، پس شخصیت اضافه و مهمی که معرفی خواهد شد کیست؟

درباره معرفی این شخصیت جدید، اولین چیزی که باید حتما به آن توجه کنیم این است که جیمز گان کارگردانی شوخ‌طبع است و نباید هر حرفی از او را جدی گرفت! وقتی که او می‌گوید «یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های MCU» هیچ بعید نیست که این حرف کاملا درست باشد، یا اینکه عملا یک کاراکتر مانند هاوارد اردک را ببینیم که پیش‌تر از او به عنوان یک Cameo بزرگ یاد شده بود! با این حال اگر این حرف درست باشد، می‌توان روی یکی از شخصیت‌های منفی فیلم از دنیای کمیک، مانند ادام وارلاک (Adam Warlock) حساب کرد که در Guardians of The Galaxy 2 هم برخی اشاره‌های غیرمستقیم به او را دیده بودیم. همچنین اگر قرار است تا این شخصیت در دسته ابرقهرمانان قرار بگیرد، اگر حرف گان را کاملا صحیح بدانیم، ددپول (Deadpool) یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های مارول برای معرفی به MCU خواهد بود!

در هر صورت ظاهرا جیمز گان امسال و سال آینده برنامه کاری بسیار فشرده و سنگینی دارد که بعد از کارگردانی The Suicide Squad شروع شده و ادامه آن با کارگردانی فیلم Guardians of The Galaxy 3 و سپس یک سریال از شخصیت Peacemaker خواهد بود. همچنین در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ احتمال دارد که یک دنباله برای فیلم The Suicide Squad در نظر گرفته شود تا گان دیگر وقت انجام هیچ کاری به جز کارگردانی آثار مختلف را نداشته باشد!

پخش قسمت ویژه Guardians of The Galaxy از شبکه دیزنی پلاس از سال گذشته توسط جیمز گان اعلام شده بود و برای انتشار در اواخر سال میلادی آینده (آذر ۱۴۰۱) در نظر گرفته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا