1%
  • 0/10

آیا نسخه کامپیوتر GTA VI عرضه می‌شود؟

پایبندی به سنت قدیمی یا سنت شکنی؟

آیا نسخه کامپیوتر GTA VI عرضه می‌شود؟ ۰ ۱۴ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
نسخه کامپیوتر GTA VI

حالا که انتظارها به پایان رسیده و اولین تریلر در دسترس قرار گرفته، نسخه کامپیوتر GTA VI به موضوعی داغ تبدیل شده است.

راکستار گیمز بازی GTA V را در سال ۲۰۱۳ میلادی برای کنسول‌های نسل هفتم عرضه کرد و با گذشت حدوداً یک سال، آن را برای دارندگان کنسول‌های نسل هشتم در دسترس قرار داد. نسخه کامپیوتر هم اواسط سال ۲۰۱۵ میلادی به بازارهای جهانی آمد تا دارندگان رایانه‌های شخصی آخرین گروهی باشند که پای تجربه هفتمین نسخه سری Grand Theft Auto می‌نشینند.

شرکت بازیسازی آمریکایی سیاست مشابهی را در قبال Red Dead Redemption 2 اتخاذ کرد. به بیان دقیقتر، نسخه‌های پلی استیشن و ایکس باکس آن نخست عرضه شده و با گذشت بیش از یک سال، نسخه کامپیوترش در دسترس علاقه مندان قرار گرفت. با توجه چنین اتفاقاتی، بسیاری از کاربران در سراسر جهان نگران بودند نسخه جدید سری بازی‌های جی تی ای، یعنی GTA VI هم از چنین الگویی پیروی کند.

شرکت راکستار گیمز همزمان با انتشار تریلر رسمی، یک بیانیه مطبوعاتی برای رسانه‌های معتبر ارسال کرد و توضیحاتی را درباره مورد انتظارترین پروژه‌اش ارائه داد. با توجه به متن، نسخه جدید جی تی ای برای کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس در دست توسعه بوده و هیچ اشاره‌ای به نسخه کامپیوتر GTA VI نشده است.

اگرچه هیچ بخشی از بیانیه مطبوعاتی به نسخه کامپیوتر GTA VI نپرداخته، می‌توان مطمئن بود راکستار گیمز بازی جدیدش را برای این پلتفرم هم عرضه خواهد کرد؛ اتفاقی که مانند GTA V و Red Dead Redemption 2 احتمالاً با تاخیری نسبتاً بلند مدت رخ خواهد داد. به هر حال، گیمرهای زیادی هستند که بنا به دلایلی از کنسول‌ها استفاده نکرده و کامپیوتر را برای تجربه بازی‌های ویدیویی ترجیح می‌دهند.

در انتها، لازم به ذکر است بازی GTA VI در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۵ میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments