#مهسا_امینی

مشکلات سه گانه GTA: The Trilogy – The Definitive Edition روی پی سی

کلاود، تامی و سی‌جی از راه نرسیدند!

مشکلات سه گانه GTA: The Trilogy - The Definitive Edition روی پی سی

سه گانه محبوب GTA: The Trilogy – The Definitive Edition با تلخی از راه رسید. مشکلات بازی GTA: The Trilogy – The Definitive Edition روی پی‌سی گریبان همه کاربران این پلتفرم را گرفت.

اگر از رایانه شخصی استفاده می‌کنید و سه گانه Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition را خریداری کرده‌اید، احتمالا هنوز موفق به تجربه آن نشده‌اید. نرم افزار Rockstar Games Launcher نزدیک به یک روز کامل از دسترس خارج شد.

این مشکل بسیار بزرگ اولین مرتبه توسط وبسایت IGN رسانه‌ای شد. نرم افزار Rockstar Games Launcher در حدود یک روز پیش به طور کامل از دسترس خارج شد و از آنجایی که کاربران باید برای اجرای بازی GTA: The Trilogy – The Definitive Edition از این نرم افزار استفاده کنند، از تجربه این بازی محروم مانده‌اند. این نرم افزار پس از تقریبا یک روز در دسترس کاربران قرار گرفت، ولی مشکلات بازی GTA: The Trilogy – The Definitive Edition ادامه دارند.

مشکلات بازی GTA: The Trilogy – The Definitive Edition روی پی‌سی تا حدی پیش رفتند که راکستار این سه گانه مورد انتظار را به طور کامل از دسترس خارج کرد و شما در حال حاضر قدرت خرید آن را در رایانه‌های شخصی ندارید. تیم پشتیبانی راکستار طی پستی در شبکه توییتر درباره این مشکلات گفت:

خدمات و بازی‌های پشتیبانی شده در نرم افزار Rockstar Games Launcher به طور موقت به منظور اعمال برخی تعمیرات از دسترس خارج شدند. خدمات مربوطه پس از اعمال تعمیرات از نو در دسترس قرار می‌گیرند.

تیم پشتیبانی راکستار این پست را پس از ۱۴ ساعت قطعی نرم افزار خود منتشر کرد و این در حالی بود که مشکلات یا به گفته راکستار اعمال تعمیرات و بهبود هنوز ادامه داشتند. همانطور که در توییت راکستار مطالعه کردید، این تیم تنها به کلمه اعمال تعمیرات اشاره داشت و جزئیات این تعمیرات را منتشر نکرده و هیچکس نمی‌داند دلیل این قطعی و مشکلات چیست.

ما گمان داریم که نرم افزار Rockstar Game Launcher با برخی مشکلات نرم افزاری حاد روبه‌رو شده یا نسخه رایانه شخصی سه گانه GTA: The Trilogy – The Definitive Edition مشکل کد نویسی دارد. به هر حال ما امیدواریم تیم راکستار هرچه زودتر این مشکلات را از سر راه برداشته تا ما بتوانیم با قهرمانان خلافکار خود بار دیگر لیبرتی سیتی، وایس سیتی و سان آندرس را تحت سلطه خود درآوریم. شما نیز این مشکلات را تجربه کرده‌اید؟ تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا