تماشا کنید: بازی GTA: The Trilogy The Definitive Edition رسما معرفی شد

منتظر اخبار بیشتر باشید

شرکت راکستار گیمز با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود بازی GTA: The Trilogy The Definitive Edition را معرفی کرده که به‌زودی عرضه خواهد شد.

اگرچه نزدیک به یک دهه از انتشار جدیدترین نسخه Grand Theft Auto می‌گذرد، راکستار تمام تمرکز خود را روی پشتیبانی از GTA Online و Red Dead Online قرار داده و چیزی از برنامه‌های خود برای آینده مجموعه مشهور نمی‌گوید. با این حال، شایعه‌های زیادی طی ماه‌های گذشته به گوش رسیده‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، جدیدترین نسخه GTA در دست ساخت بوده اما مدت زیادی به عرضه‌اش مانده است؛ زیرا شرکت آمریکایی سیاست‌های کاری خود را تغییر داده و نمی‌خواهد کارمندانش مانند گذشته به اضافه کاری مجبور شوند. به خصوص اینکه اضافه کاری و فشارهای زیاد به توسعه‌دهندگان طی سال‌های گذشته حاشیه‌های زیادی را به وجود آورده است.

با توجه به گزارش‌های غیررسمی، راکستار گیمز جدا از Grand Theft Auto VI روی یک پروژه دیگر هم کار می‌کند که به مجموعه GTA تعلق دارد. دومین پروژه، یک کالکشن بوده و نسخه ریمستر سه بازی قدیمی Vice City ،Grand Theft Auto III و San Andreas را خود جای داده است. اینطور که به نظر می‌رسد، ریمسترها با انجین گرافیکی آنریل توسعه یافته و بافت‌های مدل‌ها حالا دارای جزئیات بیشتری هستند. همچنین سیستم نورپردازی تغییر کرده و مکانیک‌ کاورگیری هم به بازی‌ها اضافه شده تا درگیری‌های مسلحانه هیجان‌انگیزتر از قبل شوند. به این موارد باید بازسازی تمامی سینماتیک‌ها و اعمال بهبود در سیستم تیراندازی را افزود.

راکستار گیمز با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود بازی GTA: The Trilogy The Definitive Edition را رونمایی کرده است. شرکت آمریکایی در متنی که آماده کرده، اعلام کرد کالکشن مزبور شامل نسخه‌های ریمستر Vice City ،Grand Theft Auto III و San Andreas می‌شود. در نتیجه، کاربران می‌توانند منتظر افزایش جزئیات گرافیکی و بهبود گیم‌پلی باشند. البته راکستار تاکید داشت نسخه‌های ریمستر با وجود بهبودها حس و حال قدیمی و کلاسیک خود را حفظ کرده‌اند. در ضمن، با شروع هفته آینده نسخه اصلی بازی‌های مزبور از فروشگاه‌ها حذف شده و دیگر قابل‌خریداری نخواهند بود.

این تصویر به نسخه اصلی Grand Theft Auto: San Andreas تعلق دارد

ناشر آمریکایی آمریکایی از ارائه جزئیات بیشتر پیرامون بازی GTA: The Trilogy The Definitive Edition خودداری کرده است. حتی تیزری که به اشتراک گذاشته، تنها تعدادی از آرتورک Vice City ،Grand Theft Auto III و San Andreas را شامل شده و خبری از گیم پلی نیست. با این حال، راکستار گیمز تاکید کرد محصول جدیدش در سال جاری میلادی برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. نسخه‌های اندروید و iOS هم برای انتشار در نیمه نخست سال آینده برنامه‌ریزی شده است. در ضمن، راکستار وعده داد طی هفته‌های آتی جزئیات بیشتری را از کالکشن The Definitive Edition اعلام خواهد کرد.

پستی که در وب سایت رسمی راکستار گیمز منتشر شده، تنها با محوریت بازی GTA: The Trilogy The Definitive Edition نیست. شرکت آمریکایی اعلام کرد به مناسبت ۲۰ سالگی Grand Theft Auto III که نقطه عطفی در بازی‌های جهان باز به شمار می‌رود، برنامه‌های ویژه‌ای برای GTA Online دارد. راکستار وارد جزئیات نشده اما تاکید کرد برنامه‌های آن شامل اضافه کردن رویدادها و آیتم‌های تزئینی جدید به بازی می‌شود.

در انتها، بد نیست بدانید تام هندرسون (Tom Henderson) افشاگر قابل‌اعتماد صنعت ویدیو گیم دقایقی قبل مدعی شده نسخه ریمستر GTA: The Trilogy در تاریخ ۲۰ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ نوامبر) عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

18 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا