به روزرسانی جدید GTA: The Trilogy به طور ناگهانی منتشر شد!

راکستار هنوز به دنبال برد پس از شکستی فاجعه آمیز است!

به روزرسانی GTA: The Trilogy

به روزرسانی GTA: The Trilogy به طور کاملا ناگهانی و بدون اطلاع پیشین به انتشار رسید و در حالی که کاربران از این اتفاق ناگهانی دلخور شدند، تغییرات به وجود آمده در این سه گانه آن‌ها را راضی نگه داشته است.

در کمال نا باوری، بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition به روزرسانی جدیدی را در رایانه شخصی و همینطور کنسول‌ها دریافت کرد. این به روزرسانی که با کد ۱.۰۴.۵ به انتشار رسید، به روزرسانی بسیار مهمی بوده و مانند به روزرسانی‌های پیشین، بسیاری از باگ‌های هر سه بازی را برطرف کرده است.

بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition مدت زمان بسیاری در صدر اخبار و شایعات قرار داشت و پس از معرفی رسمی توسط راکستار (Rockstar)، به سرعت تبدیل به یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۱ شد. این بازی توسط تیم گروو استریت گیمز (Grove Street Games) توسعه یافت و سه بازی Grand Theft Auto 3، Grand Theft Auto: Vice City و Grand Theft Auto: San Andreas را با جلوه‌های بصری به روز در اختیار ما قرار داد. این سه گانه بیش از ۱۰ میلیون نسخه به فروش رساند و در حالی که مشکلات بسیاری از نظر گیم پلی داشت، توانست بسیاری را راضی نگه دارد.

همانطور که در ابتدا اشاره شد، به روزرسانی ۱.۰۴.۵ بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition هم اکنون برای رایانه شخصی و کنسول‌ها در دسترس است. نکته جالب توجه این است که توسعه دهندگان هیچگونه اطلاعاتی از این به روزرسانی به انتشار نرسانده و تنها به جمله «این به روزرسانی کیفیت هر سه بازی را در همه پلتفرم‌ها افزایش می‌دهد» بسنده کردند. بسیاری از کاربران این به روزرسانی ناگهانی و ارائه ندادن جزئیات را خوش آیند ندانسته و بسیاری اعلام کردند که ما انتظار بیشتری از این شرکت بزرگ داشتیم.

انتشار این سه گانه ریمستر شده با مشکلات بسیاری روبه رو بود و سبب اعتراض بسیاری شد، اما خوشبختانه به روزرسانی‌های انتشار یافته بهبودهای بسیاری را برای این بازی‌ها به ارمغان آورد و حال می‌توان آن را یک سه گانه قابل بازی نامید! با این وجود، مشکلات بی شمار اولیه نظر کاربران را به این سه گانه به شدت بد کرده و سبب شده بسیاری علاقه‌ای به تجربه آن نداشته باشند. استراس زلنیک (Strauss Zelnick) مدیر عامل شرکت مادر استودیو راکستار یعنی شرکت تیک تو (Take-Two) طی مصاحبه‌ای با شبکه CNBC در اوایل سال ۲۰۲۲ شکایات مردم از این بازی مورد انتظار خود را رد کرد که بار دیگر سبب عصبانیت بیش از حد کاربران شد.

سری بازی GTA یکی از محبوب‌ترین و نام دارترین سری بازی‌های تاریخ ویدیو گیم بوده و بازی GTA 3 را می‌توان آغاز خیزش این سری بازی نامید که گیم پلی بی نظیر آن همه را غافلگیر کرد. پس از آن، بازی GTA: Vice City که امسال ۲۰ ساله خواهد شد به انتشار رسید که بار دیگر و این بار بیشتر از نظر داستان سرایی، همه را غافلگیر کرد. ما باور داریم که بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition به جایگاهی که مستحقش بود نرسید و بخش بزرگی از این شکست را باید به گردن توسعه دهندگان انداخت!

در حال حاضر بازی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵، رایانه شخصی و همچنین نینتندو سوییچ قابل خرید و بازی است. نظر شما درباره به روزرسانی GTA: The Trilogy چیست؟ شما چه تغییراتی را در این به روزرسانی مشاهده کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا