نخستین اطلاعات از آپدیت جدید GTA Online لو رفته است

عاشقان موسیقی منتظر باشند

آپدیت Fixers بازی GTA Online

یکی از افشاگرهای مشهور ویدیو گیم که با نام Tez2 شناخته می‌شود، نخستین اطلاعات از آپدیت Fixers بازی GTA Online را لو داده است.

در شرایطی که مدت زیادی از عرضه Grand Theft Auto V نمی‌گذشت، راکستار گیمز بخش آنلاین را تحت عنوان Grand Theft Auto Online منتشر کرد. کاربر در بازی مزبور کنترل یک شخصیت صامت را در یک محیطی جهان‌باز بر عهده گرفته و ماموریت‌های متعددی را انجام داده تا نامی برای خود دست و پا کند. کاربر در کنار ملاقات با شخصیت‌های مختلف و پذیرش ماموریت‌هایشان، می‌تواند در انواع مختلف رویدادها به رقابت با دیگر کاربران بپردازد. در ضمن، راکستار نورث به واسطه آپدیت‌های پرشماری که طی سال‌های گذشته منتشر کرده، GTA Online را زنده نگه داشته و باعث شده همچنان کاربران بسیاری از سراسر جهان داشته باشد.

Tez2 یکی از افشاگرهای مشهور و قابل‌اعتماد صنعت ویدیو گیم به شمار می‌رود. او در یکی از توییت‌های اخیر خود نخستین اطلاعات را از آپدیت Fixers بازی GTA Online افشا کرده است. اینطور که به نظر می‌رسد، با انتشار آپدیت مورد نظر شاهد بازگشت دکتر دره (Dr. Dre) بوده و کاربران می‌توانند یک تجارت قانونی با محوریت موسیقی ایجاد کنند. به این مورد باید قراردادهای (Contracts) جدید را اضافه کرد که بخش جدایی‌ناپذیر آپدیت‌های بزرگ است. در صورتی که دکتر دره را نمی‌شناسید، یکی از رپرهای مشهور آمریکایی بوده و کاشف خواننده‌های بزرگی از جمله امینم (Eminem)، فیفتی سنت (Fifty Cent) و اسنوپ داگ (Snoop Doggy) محسوب می‌شود.

دکتر دره حدودا یک سال پیش و به واسطه ماموریت Cayo Perico Heist در GTA Online حضور یافت. در یکی از اولین سینماتیک‌ها، کاربر متوجه می‌شود خودرو و تلفن همراه شخصیت مزبور به سرقت رفته است. اینطور که به نظر می‌رسد، دکتر دره بازمی‌گردد تا حضور پررنگ‌تری در ماموریت‌ها داشته باشد. بد نیست بدانید دکتر دره در ساخت تعدادی از موسیقی‌های Grand Theft Auto V و GTA Online مشارکت داشت. در ضمن، اسنوپ داگ چندی پیش مدعی شد دکتر دره کار روی یک پروژه مرتبط با Grand Theft Auto کار می‌کند. طرفداران گمان کردند او یکی از آهنگسازان قسمت ششم خواهد بود اما با توجه به ادعای Tez2 به نظر می‌رسد منظور آپدیت Fixers بوده است.

Tez2 حدودا یک هفته پیش مدعی شد راکستار گیمز تصمیم گرفته تعداد بیشتری از کارمندان خود را روی حل مشکلات Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition متمرکز کند. به همین دلیل، احتمال تاخیر در عرضه آپدیت‌های GTA Online و Red Dead Online وجود دارد. در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید، The Trilogy – The Definitive Edition یک باندل بوده و نسخه‌های ریمستر سه بازی Grand Theft Auto: Vice City ،Grand Theft Auto III و Grand Theft Auto: San Andreas را شامل می‌شود. راکستار سعی کرد در کنار حفظ حس و حال کلاسیک، بهبودهای قابل‌توجهی را در گیم پلی و جلوه‌های بصری اعمال کند. برخلاف انتظار، محصول نهایی بازخوردهای متنقاضی را از سوی منتقدان دریافت کرد. کاربران هم به هیچ وجه از کیفیت راضی نبوده و نمرات پایینی را برایش در نظر گرفتند.

بد نیست بدانید Fixers احتمالا نام موقت آپدیت جدید GTA Online بوده و حین انتشار رسمی نام دیگری خواهد داشت. در ضمن، فعلا هیچ گونه اطلاعاتی از تاریخ حدودی عرضه در دسترس نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا