آپدیت جدید GTA Online با انتشار یک تریلر معرفی شد؛ سریع و خشن برانید!

محتوای جدید به‌زودی از راه می‌رسد

راکستار گیمز با انتشار یک پست جدید در وب سایت رسمی خود آپدیت GTA Online: Los Santos Tuners را معرفی کرده است.

بازی Grand Theft Auto: San Andreas و Grand Theft Auto IV پس از عرضه، بسته‌های الحاقی مختلفی را دریافت کردند که شامل داستان‌های تازه می‌شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، پیشی‌بینی می‌شد راکستار گیمز سیاست مشابهی را در قبال Grand Theft Auto V در پیش گرفته و شاهد بسته‌های الحاقی باشیم. با این حال، شرکت آمریکایی ترجیح داد تمرکز خود را به صورت کامل روی بازی GTA Online قرار داده و در راستای گسترش آن قدم بردارد. همین موضوع باعث شد با گذشت حدودا ۸ سال از عرضه همچنان یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین عناوین چندنفره در جهان باشد.

بازی GTA Online از لحاظ گیم پلی شباهت زیادی به Grand Theft Auto V دارد. کاربر پس از شخصی‌سازی کاراکتر خود بخشی آموزشی را پشت سر گذاشته و در انتها آزاد خواهد بود تا به انجام فعالیت‌های مختلف مانند مسابقه یا سرقت بپردازد. کاربر با انجام ماموریت‌ها می‌تواند سطح خود را افزایش داده و بدین ترتیب آیتم‌های جدیدی مانند سلاح، ماشین و لباس را آنلاک کند. البته آنلاک کردن آیتم‌ها به معنای دسترسی نبوده و باید مبلغ مشخصی را پرداخت. اگر در کسب درآمد به مشکل برخورده‌اید، توصیه می‌کنیم نگاهی به این مطلب بیاندازید.

راکستار گیمز با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود از آپدیت GTA Online: Los Santos Tuners رونمایی کرده است. آپدیت مزبور ۱۰ خودرو جدید را همراه خود به بازی اضافه می‌کند که کاربر قادر است ویژگی‌های آن‌ها را مطابق با سلیقه و نیازهای خود تغییر دهد. شرکت آمریکایی و تیم توسعه‌اش همچنین روی ۷ خودروی دیگر کار می‌کنند که مدتی بعد از انتشار آپدیت از راه می‌رسند. آپدیت جدید همچنین یک هاب (Hub) تازه را شامل می‌شود که LS Car Meet نام داشته و برای پیوستن به آن باید به یک انبار در Cypress Flats رفت؛ انباری که با نزدیک شدن به آن می‌توان صدای خودروهای مختلف را شنید. در ادامه می‌توانید تصویر تعدادی از خوردوهای جدید را مشاهده کنید:

عضویت در LS Car Meet مزایای مختلفی دارد که یکی از آن‌ها دسترسی به Test Drive است. Test Drive یک فضای بزرگ و غیرقانونی است که کاربر می‌تواند به همراه دوستان خود به در رقابت‌هایی با حال و حوای فرنچایز سریع و خشن شرکت کند، بدون اینکه نگران مزاحمت خودروهای پلیس باشد. نکته جالب اینجاست که رقابت‌ها سه نوع متفاوت دارند تا از ایجاد حس یکنواختی جلوگیری شود. همچنین این فرصت به کاربر داده می‌شود تا پشت فرمان وسائل نقلیه متعددی بنشیند. علاوه بر این‌ها، عضویت در LS Car Meet باعث ایجاد دسترسی به چالش‌های Prize Ride می‌شود که جوایز مختلفی دارد.

آپدیت GTA Online: Los Santos Tuners برای انتشار در تاریخ ۲۹ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۰ جولای) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا