#مهسا_امینی
پولدار شدن در GTA Online

راهنمای بازی GTA Online | چطور پولدار شویم؟

معرفی بهترین راه‌ها برای پولدار شدن در جی‌تی‌ای آنلاین

بازی GTA Online یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین این روزهاست که پس از رایگان شدنش در فروشگاه اپیک گیمز، بعید نیست که شما هم از آن دسته افرادی باشید که حالا مدتی است که بازی را شروع کرده و به فکر پولدار شدن در GTA Online افتاده است.

در این قسمت از راهنماهای سرگرمی، ما تمام راه‌های مهم و اصلی پولدار شدن در GTA Online را آماده کرده‌ایم. از زمان عرضه‌ی GTA V، هزینه‌ی خرید اتومبیل‌ها، لباس‌ها و بسیاری از آیتم‌های GTA Online یا همان بخش چندنفره‌ی بازی، با افزایش قیمت مواجه شده است. در عین حال، راه‌های متنوعی برای درآمدزایی از طریق بازی وجود دارد که می‌توان از طریق آن‌ها به صورت قانونی پولدار شد.

راهنمای پولدار شدن در GTA Online

راه‌های متنوع درآمدزایی در بازی GTA Online وجود دارد که بعضی از آن‌ها شامل مسابقه‌ دادن، مرحله‌های عادی، Deathmatchها و تعداد زیادی راه دیگر می‌شود. بازیکن‌های جدید می‌توانند این راه‌ها را برای پولدار شدن در بازی امتحان کنند و از خیلی از آن‌ها لذت ببرند تا پروسه‌ی پولدار شدن را به صورت طبیعی طی کنند. با این حال این راهنما قرار است تعدادی از بهترین و کاربردی‌ترین راه‌ها برای پولدار شدن در GTA Online را معرفی کند.

لازم به ذکر است که تمام روش‌های زیر به طور خاص با هدف پولدار شدن در بازی معرفی شده‌اند، بنابراین می‌توانید هر طور که می‌خواهید آن‌ها را با یکدیگر ترکیب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. بیشترین مقداری که می‌توانید از طریق این فعالیت‌ها پول کسب کنید، حدود ۵۰۰ هزار دلار در ساعت است. با این که این مبلغ به شکل عجیب و غریبی زیاد به نظر می‌رسد، با این میزان درآمد در ساعت، بیش از ۶۰۰ ساعت زمان برای خرید تمام اتومبیل‌های بازی نیاز خواهد بود.

در ادامه بهترین روش‌ها برای پولدار شدن را معرفی خواهیم کرد. لازم به ذکر است که این راهنما شامل Arena War نمی‌شود چون بهترین روش پول در آوردن در بازی نیست.

رویدادهای Double Money

حواستان به رویدادهای Double Money داخل بازی باشد. راکستار این رویدادها را تقریبا هر هفته به‌روز می‌کند تا راه‌های متفاوتی برای پول در آوردن داشته باشید. بعضی اوقات این رویدادها روی مسابقات اتومبیل‌رانی قرار می‌گیرد که حتی با دابل مانی شدن، آن‌قدر راه خوبی برای پول در آوردن داخل بازی نخواهد بود. هر چند که بعضی اوقات رویدادهای دیگری که در ادامه‌ی این مطلب به آن‌ها اشاره می‌کنیم، مثل Vehicle Cargo یا Gunrunning هم شامل دابل مانی می‌شود. هر چقدر فرصت‌های بیشتری با دابل مانی در دسترس قرار بگیرد، پیشنهاد می‌شود که حداکثر استفاده‌ی ممکن را از آن‌ها بکنید. اگر دابل مانی روی Heistها فعال شود (که البته بسیار نادر است) احتمالا باید خودتان را برای مقدار زیادی کار اضافه در آن هفته آماده کنید تا بیشترین پول را به جیب بزنید.

پولدار شدن در GTA Online

دزدی یا Heist

سود: ۳۰۰ هزار دلار در هر ساعت

پیش‌نیازها: آپارتمان High-end (حداقل هزینه‌ ۲۰۰ هزار دلار) و ۳ دوست برای کامل کردن مرحله

روش: برای شروع یک دزدی، باید به آپارتمان خود برگردید و در اتاق برنامه‌ریزی، Heist را انتخاب و آغاز کنید. دزدی‌ها از راه‌های موثر پولدار شدن در GTA Online هستند. برای شروع کردن دزدی به عنوان میزبان (Host) باید مبلغی را به عنوان بیعانه پرداخت کنید. سه تا از دوستان خود را به بازی اینوایت کنید و ستاپ Heist را به پایان برسانید. پیشنهاد می‌شود برای انجام دزدی‌ها از دوستانتان کمک بگیرید که قبلا با آن‌ها بازی کرده‌ باشید و ارتباط صوتی خوبی با یکدیگر داشته باشید. راهنماهای زیادی برای انجام این مراحل در اینترنت وجود دارد. از بین‌ تمام‌ دزدی‌‌ها، انجام دادن The Pacific Standard روی حالت Hard بیشترین سود در ساعت را در بر خواهد داشت. بیشترین تاثیر این مرحله زمانی خواهد بود که آن را با گروهی از افرادی که از قبل می‌شناسید، انجام دهید. میزبان هر دزدی هیچ مبلغی در حین مرحله‌ها به دست نمی‌آورد و برای شروع کردن هر کدام هم باید مبلغی را از جیب خودش پرداخت کند. پیشنهاد می‌شود برای دریافتی آخر، میزبان ۴۰ درصد مبلغ نهایی را دریافت کند و بقیه‌ی بازیکن‌ها ۲۰ درصد بگیرند تا تعادل خوبی بین تمام چهار بازیکن برقرار شود.

Doomsday Heist

سود: ۴۰۰ هزار دلار در هر ساعت

پیش‌نیازها: Facility (حداقل هزینه‌ ۱.۲۵ میلیون دلار) و ۱ تا ۳ دوست برای کامل کردن مرحله

روش: برای شروع یک دزدی، باید به Facility خود برگردید و  Heist را انتخاب و آغاز کنید. برای شروع کردن دزدی به عنوان میزبان (Host) باید مبلغی را به عنوان بیعانه پرداخت کنید. یک، دو یا سه تا از دوستان خود را به بازی اینوایت کنید و ستاپ Heist را به پایان برسانید. درست مثل Heistهای عادی، گروهی از بازیکنان خوبی که می‌شناسید را برای بازی جمع کنید چون ارتباط با دیگر بازیکنان و مهارت هر بازیکن اهمیت بالایی دارد. تمام کردن این مراحل با دو نفر، پول بیشتری نسبت به تمام کردن آن با سه یا چهار نفر را برایتان خواهد داشت. با این حال تمام کردن مراحل سخت‌تر خواهد بود و زمان بیشتری را برای اتمام هر مرحله نیاز خواهید داشت. میزبان هر دزدی هیچ مبلغی در حین مرحله‌ها به دست نمی‌آورد و برای شروع کردن هر کدام هم باید مبلغی را از جیب خودش پرداخت کند. پیشنهاد می‌شود برای دریافتی آخر، میزبان ۴۰ درصد (چهار بازیکن) ۵۰ درصد (سه بازیکن) ۶۰ درصد (دو بازیکن) مبلغ نهایی را دریافت کند و بقیه‌ی بازیکن‌ها سهم خودشان را بگیرند تا تعادل خوبی بین تمام بازیکن‌ها برقرار شود.

پولدار شدن در GTA Online با جابه‌جایی جنس یا Special Cargo

سود: ۲۰۰ هزار دلار در هر ساعت

پیش‌نیازها: Office یا همان دفتر کار (حداقل هزینه‌ ۱ میلیون دلار) Warehouse یا انبار (۲۵۰ هزار دلار) و عضویت CEO

روش: فروش جنس از دیگر راه‌های پولدار شدن در GTA Online است. به عنوان CEO یک organisation را به کمک منوی SecuroServ آغاز کنید. از کامپیوتر دفتر گزینه‌ی Special Cargo را انتخاب کرده و Buy را بزنید تا به تعداد لازم جعبه‌ خریداری کنید. برای رساندن جعبه‌ها به انبار باید یک مرحله انجام دهید. برای انجام این کار لازم است تا در هر لحظه فقط یک جعبه را جا به جا کنید اما می‌توانید این کار را تمام شدن تمام جعبه‌ها ادامه دهید. از طریق لپ‌تاپ داخل انبار می‌توانید جعبه‌های جمع‌شده را بفروشید و سود آن را دریافت کنید. خرید تعداد زیادی جعبه در آن واحد کار منطقی‌تری است چون به کمک آن در زمان صرفه‌جویی می‌کنید. هرچقدر که جعبه‌های بیشتری را در آن واحد بفروشید هم پول بیشتری برای یک جعبه دریافت می‌کنید پس بهترین کار جمع کردن تعداد زیادی جعبه و فروش تمام آن‌ها با یکدیگر است.

پولدار شدن در GTA Online

جابه‌جایی جنس با هواپیما یا Air Freight Cargo

سود: ۱۵۰ هزار دلار در هر ساعت

پیش‌نیازها: Hangar یا همان فرودگاه (حداقل هزینه‌ ۱.۲ میلیون دلار) و عضویت CEO/VIP

روش: به عنوان CEO یک organisation را به کمک منوی SecuroServ آغاز کنید. از طریق کامپیوتر فرودگاه گزینه‌ی Source را انتخاب کرده و نوع جنس مورد نظر را انتخاب کنید. برای رساندن جنس‌ها به فرودگاه باید یک مرحله انجام دهید. از طریق لپ‌تاپ داخل انبار می‌توانید جعبه‌های جمع‌شده را بفروشید و سود آن را دریافت کنید. پیشنهاد می‌شود تنها به یک منبع بسنده کنید و مواد شیمیایی، مواد مخدر یا منابع درمانی را جا به جا کنید. شما به ازای هر ۲۵ جعبه‌ای که فروش می‌کنید، ۳۵ درصد سود دریافت می‌کنید و به ازای فروش تمام ۵۰ جعبه ۷۵ درصد دریافت خواهید کرد که البته به همراهی دوستانتان نیاز دارد. این کار یکی از راه‌های موثر پولدار شدن در GTA Online است.

پولدار شدن در GTA Online

مراحل روزانه یا Daily Objectives

سود: ۱.۶ میلیون دلار برای ۲۸ روز

پیش‌نیازها: رنک ۱۵

روش: منوی بازی را باز کرده و گزینه‌ی Daily Objectives را انتخاب کنید. این منو به شما تمام کارهایی را که می‌توانید در آن روز انجام دهید، نشان خواهد داد. کارتان ساده است و فقط باید هر کار را انجام دهید و با انجام دادنش ۲۵ هزار دلار دریافت می‌کنید. بعضی از فعالیت‌ها می‌توانند سخت‌تر از دیگر کارها باشند و نیاز به این دارند که با دوستانتان آن را انجام دهید. این یکی از کارهایی است که انجام آن برای پول در آوردن خیلی ساده است اما باید آن را هر روز انجام دهید تا پول قابل توجهی از طریق جوایزش دریافت کنید. در این بین پاداش‌هایی هم وجود دارد که به عنوان مثال انجام تمام مراحل روزانه به مدت یک هفته‌ی متوالی، ۱۰۰ هزار دلار پول اضافه به همراه خواهد داشت. از طرفی انجام کارها برای ۲۸ روز متوالی ۵۰۰ هزار دلار به همراه خواهد داشت که رقم قابل توجهی نسبت به ساده بودن مراحل است.

نظر شما در این باره چیست؟ چه راه‌های دیگری برای پولدار شدن در GTA Online می‌شناسید؟ آن‌ها را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.


نظرات

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا