برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تاریخ انتشار بازی GTA 6 توسط یکی اینسایدرهای معروف تایید شد

خبر بد برای طرفداران این مجموعه

تاریخ انتشار بازی GTA 6 توسط یکی اینسایدرهای معروف تایید شد ۰ ۱۴ تیر ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
تاریخ انتشار بازی gta 6

بعد از پخش شدن شایعه انتشار بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵، طرفدارانی که به شدت منتظر این دنباله بودند به صحت این گزارش شک کردند. حال یکی از اینسایدرهای شناخته‌شده صحبت‌های جدیدی در مورد تاریخ انتشار این عنوان به اشتراک گذاشته است.

اوایل این هفته بود که تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای شناخته‌شده‌ی صنعت ویدیوگیم، در صفحه‌ی یوتیوب خود تمامی اطلاعاتی که از بازی GTA 6 شنیده بود، از جمله تاریخ احتمالی انتشار آن به اشتراک گذاشت. او در ادامه توضیح داد که تمامی اطلاعاتی که تا به حال از بازی به او رسیده نشان می‌دهد که تا سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ خبری از این عنوان نخواهد بود. هندرسون صحبت‌های پیشین خود در مورد انتشار بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۳ را نتیجه‌گیری زودتر از موعد خواند.

این بیانیه از جانب هندرسون، طرفداران را به شک انداخت و عده‌ی زیادی معتقد بودند که بعید به نظر می‌رسد که راکستار هفت سال روی عنوان جدید خود کار کند. به دنبال این نظرات یکی دیگر از اینسایدرهای شناخته‌شده‌ی صنعت ویدیوگیم، Jason Schreier که یکی از دقیق‌ترین لیکرهای صنعت بازی است، در صفحه‌ی مجازی خود پا پیش گذاشت و بیان داشت که تمامی اطلاعات جدید منتشر شده از بازی GTA VI کاملا دقیق است.

تمام اطلاعاتی که تام هندرسون در مورد بازی GTA 6 منتشر کرده است با چیزهایی که من شنیده‌ام مطابقت دارد. نمی‌دانم چرا همه فکر می‌کنند که من گفتم که این بازی در سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود.

با توجه به این گفته‌ها اگر هنوز به انتشار بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۳ امیدوارید، به نظر می‌رسد که این اتفاق رخ نخواهد داد. این موضوع با در نظر گرفتن شرایطی که ویروس کرونا برای مدت‌ها در سراسر جهان ایجاد کرده بود، بعید به نظر نمی‌رسد. 

مطمئنا انتظار ۳ یا ۴ ساله برای عنوان بعدی Grand Theft Auto خبر ناخوشایندی برای طرفداران مشتاق بود. ناگفته نماند که GTA V قرار است در اواخر سال میلادی جاری برای سخت‌افزارهای نسل جدید منتشر شود تا انتظار برای دنباله‌ی آن را کمی آسان‌تر کند.

این عنوان در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۱ مصادف با ۲۰ آبان برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس | اس منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد تاریخ جدید انتشار بازی GTA 6 چیست؟ آیا برای تجربه‌ی این بازی باید سال‌ها صبر کرد؟ یادتان نرود که نظرتان را با ما و کاربران رسانه‌ی سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments