#مهسا_امینی

انتشار بازی GTA 6 برای چه زمانی برنامه‌ریزی شده است؟

انتشار اطلاعات جدید

انتشار بازی GTA 6

تام هندرسون افشاگر مشهور صنعت گیم در ویدیوی جدید خود درباره تاریخ انتشار بازی GTA 6 و دیگر اطلاعات موجود پیرامون آن صحبت کرده است.

راکستار گیمز و تیم‌هایش زیرمجموعه‌اش در حال حاضر مشغول گسترش Grand Theft Auto V و Red Dead Redemption 2 بوده و هیچ صحبتی از محصول آینده خود به میان نیاورده‌اند. با این حال، کاربران فضای مجازی مطمئن هستند نسخه Grand Theft Auto در دست توسعه قرار دارد. ریشه این اطمینان به شایعاتی برمی‌گردد که طی ماه‌های گذشته در فضای مجازی منتشر شده‌اند. اگرچه همه‌شان تاکید دارند ساخت بازی GTA 6 آغاز شده، در جزئیاتشان موارد ضد و نقیضی وجود دارد. برخی منابع محصول را در آستانه انتشار دانسته و برخی دیگر اعتقاد دارند پروژه در ابتدای توسعه بوده و احتمالا طی سال‌های آتی عرضه خواهد شد.

تام هندرسون (Tom Henderson) یکی از افشاگرهای مشهور و قابل‌اعتماد ویدیو گیم به شمار می‌رود. او در جدیدترین ویدیوی خود به صحبت درباره تاریخ انتشار بازی GTA 6 و دیگر اطلاعات موجود پیرامون آن پرداخت. طبق گفته او، شایعه‌های پیشین صحت نداشته و داستان در دهه ۸۰ میلادی روایت نمی‌شود، بلکه اتفاقات در زمان مدرن و در شهر وایس سیتی جریان دارند. هندرسون در ادامه گفت نقشه بازی به مرور و به واسطه آپدیت‌ها و بسته‌های الحاقی گسترش یافته و تغییر می‌کند. افشاگر مشهور برای مقایسه به نقشه فورتنایت اشاره کرد که با انتهای یک فصل، تغییرات قابل‌توجهی را متحمل می‌شود.

تام هندرسون حرفی از داستان و طرح کلی آن به میان نیاورد اما مدعی شد بازی GTA 6 دارای چند شخصیت قابل‌کنترل خواهد بود که یکی از آن‌ها زنی است که در زمینه تکنولوژی و کامپیوتر تخصص و مهارت بالایی دارد. او قبلا پیش‌بینی کرده بود جدیدترین نسخه Grand Theft Auto احتمالا در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۳ میلادی از راه می‌رسد. هندرسون حالا نظر کاملا متفاوتی دارد؛ نظری که احتمالا به مذاق طرفداران پروپاقرص مجموعه خوش نخواهد آمد. او می‌گوید عرضه در سال ۲۰۲۵ محتمل به نظر می‌رسد. افشاگر مشهور دلایل متعددی را برای چنین پیش‌بینی‌ای ارائه کرده است.

یکی از دلایل تام هندرسون برای انتشار بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۵ میلادی، گزارش‌های بحث‌برانگیزی است که در گذشته منتشر شده و از شرایط نه چندان قابل‌قبول کارمندان راکستار خبر داده بودند. شرکت آمریکایی که تغییرات قابل‌توجهی در سیاست‌های کاری خود به وجود آورده، نمی‌خواهد کارمندانش را مانند گذشته به اضافه‌کاری‌های شدید مجبور کند. از همین رو، فرآیند توسعه مقداری طولانی خواهد بود. هندرسون همچنین گفت خبری از نسخه‌های نسل هشتمی نبوده و این بازی مورد انتظار تنها برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

به عقیده تام هندرسون، راکستار گیمز منتظر است کنسول‌های نسل نهمی به فروش بیشتری دست یافته و سپس بازی GTA 6 را راهی بازارهای جهانی کند. بدین ترتیب، می‌تواند به موفقیت‌های مالی بزرگتری دست یابد. تا به این لحظه دیگر منابع به صحبت‌های هندرسون واکنشی نشان نداده‌اند اما او همان فردی است که حجم بالایی از اطلاعات صحیح پیرامون Battlefield 2042 را لو داده بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا