1%
  • 0/10

نقشه بازی GTA VI دو برابر GTA V خواهد بود

هیجان هوادارها برای تریلر بازی

نقشه بازی GTA VI دو برابر GTA V خواهد بود ۰ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
نقشه بازی GTA VI

بر اساس تازه‌ترین اطلاعات لو رفته، گویا نقشه بازی GTA VI چیزی در حدود دو برابر GTA V خواهد بود.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که هوادارهای سری جی تی ای در حال ثانیه‌شماری برای انتشار اولین تریلر رسمی بازی GTA 6 هستند؛ ویدیویی که قرار است ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه روز سه‌شنبه، ۱۴ آذر ماه توسط استودیو راکستار گیمز به نمایش گذاشته شود.

در همین راستا، ساعاتی پیش یکی از نزدیکان رئیس کل استودیوی راکستار گیمز به نام آرون گاربوت ویدیوی جدیدی از محیط بازی جی تی ای ۶ به اشتراک گذاشت که حسابی جنجال به پا کرد. در ادامه، این منبع ادعا کرد که نقشه بازی GTA VI دو برابر بازی GTA V خواهد بود.

به گفته آرون گاربوت، به نظر می‌رسد که بازیکن‌ها می‌توانند وارد ۷۰ درصد از ساختمان‌ها شوند. از طرفی، ظاهرا نقشه بازی GTA VI شامل ۳ شهر اصلی و ۴ شهر کوچک به همراه یک سری مناطق حاشیه‌ای می‌شود. گفتنی است که اطلاعات لو رفته از سوی این لیکر تا نقشه لو رفته از بازی مطابقت دارد.

در انتهای این گفته‌ها، آرون گاربوت خاطرنشان کرد که بازی GTA VI برای عرضه در پاییز سال ۲۰۲۴ میلادی برنامه‌ریزی شده است. با این حال، با توجه به سوابق قبلی راکستار، بسیاری از اینسایدرهای معروف و قابل اعتماد بر این باور هستند که انتشار این بازی تا سال ۲۰۲۵ میلادی عقب خواهد افتاد.

بهتر است بدانید که استودیوی راکستار گیمز روز گذشته به طور غیرمنتظره تمامی پست‌ها در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام را حذف یا آرشیو کرد. تنها پست باقی مانده در صفحه راکستار گیمز صرفا از به پخش تریلر بازی جی تی ای ۶ در فردا خبر می‌دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments