1%
  • 0/10

رده‌بندی سنی بازی GTA 6 جعلی است

فریب نخورید!

رده‌بندی سنی بازی GTA 6 جعلی است ۰ ۰۴ آبان ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
رده بندی سنی بازی GTA 6

آن‌طور که گفته شده، درج رده بندی سنی بازی GTA 6 در وب‌سایت هیئت رتبه‌بندی بازی‌ها در استرالیا جعلی بوده است.

بدون هیچ شک و تردیدی، جی تی ای ۶ یکی از مورد انتظارترین بازی‌ها به شمار می‌رود؛ اثری که مراحل ساخت خود را در سکوت خبری در استودیوی راکستار سپری می‌کند و هوادارها برای معرفی آن لحظه‌شماری می‌کنند. در این میان، هر از چند گاهی شایعه‌های مختلفی در خصوص بازی به گوش می‌رسد که یکی از جنجالی‌ترین‌های آن، درج رده‌بندی سنی GTA 6 در کشور استرالیا است.

به بیان دقیق‌تر، چند روز پیش بود که رده سنی بازی مورد انتظار جی تی ای ۶ به طور غافل‌گیرانه‌ای در وبسایت رسمی هیئت رتبه بندی بازی‌ها در استرالیا به ثبت رسید. این اقدام سروصدای زیادی به پا کرد و هوادارها به معرفی زودهنگام بازی حسابی امیدوار شدند. با این حال، گویا این اقدام کاملا جعلی بوده است!

بر اساس گزارش رسانه معروف PCGamesN، ظاهرا هر فردی می‌تواند رده سنی بازی‌ها را بر اساس سلیقه شخصی خود در وبسایت رسمی هیئت رتبه‌بندی بازی‌ها در استرالیا ثبت کند که در این صورت، نتایج در این وبسایت به نمایش درمی‌آید. از این رو، این اقدام چندان موضوع عجیبی نیست.

از طرفی، در راستای انتشار این گزارش جنجال برانگیز، هیئت مزبور در پیامی اعلام کرد که رده بندی سنی بازی Grand Theft Auto 6 که در وبسایت آن‌ها درج شده بود، از سوی یک سازمان رسمی دریافت نشده است. بدین ترتیب، گویا این اقدام کاملا جعلی بوده و هیئت رتبه‌بندی بازی‌ها در استرالیا نیز به خاطر جلوگیری از سردرگمی بازیکن‌ها، صفحه بازی را از وبسایت رسمی خود به کلی حذف کرد.

همان‌طور که در ابتدای خبر اشاره شد، بازی GTA 6 هنوز به طور رسمی توسط راکستار گیمز معرفی نشده و به همین خاطر، تاریخ عرضه آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این حال، بر اساس پیش‌بینی درآمد کمپانی تیک تو اینتراکتیو، به نظر می‌رسد این عنوان نهایتا تا پایان ماه مارس سال ۲۰۲۵ (اواسط فروردین ماه سال ۱۴۰۴) برای کنسول‌ها و رایانه شخصی عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments