یکی از رازهای بازی GTA 5 بعد از هشت سال کشف شد

پلیس‌ها از کجا می‌آیند؟

یکی از رازهای بازی GTA 5 بعد از هشت سال کشف شد عرفان بدری ۱۴۵ ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی

یکی از رازهای بازی GTA 5 بعد از هشت سال از عرضه‌ی آن کشف شد. حتما برای شما هم این سوال پیش آمده که این همه پلیس در هنگام تعقیب شما از کجا می‌آیند؟ چگونه با این که تعداد زیادی از آن‌ها را می‌کشید، بازهم پلیس‌های بیشتری به دنبالتان می‌آیند؟

بازی Grand Theft Auto 5 نخستین بار در سال ۲۰۱۳ برای کنسول‌های PlayStation 3 و Xbox 360 در دسترس قرار گرفت. یکی از جذابترین و پرطرفدارترین بخش‌های این عنوان پرفروش، حالت آنلاین آن است که Grand Theft Auto Online نام دارد و روزانه تعداد زیادی از بازیکن‌ها وقت خود را صرف تجربه‌ی آن می‌کنند. با اینحال این حالت از همان روز اول عرضه‌ی بازی در دسترس نبود و تفریح بسیاری از بازیکن‌ها تا قبل از انتشار آن مانند دیگر نسخه‌های مجموعه‌ی Grand Theft Auto این بود که به جرم و جنایت بپردازند تا پنج ستاره شوند و پلیس به دنبالشان بیفتد.

نکته‌ی جالبی که در این شرایط وجود دارد این است که هیچ وقت راه فراری از این وضعیت وجود ندارد و پلیس بالاخره شما را گیر می‌اندازد. اهمیتی ندارد که پلیس‌ها چه مدت زمانی را به تعقیب شما بپردازند، مهم نیست که چه قدر از ایستگاه پلیس فاصله گرفته‌اید و در راه خود چندین پلیس را کشته‌اید، پلیس‌ها بازهم به دنبالتان می‌آیند و به تعدادشان اضافه می‌شود تا نهایتا بتوانند شما را شکار کنند.

اکنون یکی از رازهای بازی GTA 5 بعد از هشت سال توسط یکی از بازیکن‌های آن کشف کشده و او ویدئوی مربوط به آن را در ردیت به اشتراک گذاشته است. این بازیکن فهمیده که این پلیس‌ها که تعدادشان بی‌نهایت است، از یک پورتال ویژه به بازی ورود پیدا می‌کنند و این دلیلی است که آن‌ها هیچ وقت از کار دست نمی‌کشند.

باید دید که آیا Rockstar Games قصد دارد تا برای نسخه‌های بعدی مجموعه‌ی Grand Theft Auto یک سیستم جدید و واقع‌گرایانه‌تر به کار ببرد یا خیر. بازی Grand Theft Auto 5 هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، Xbox 360 ،PS4 ،PS3 و Xbox One در دسترس است. دارندگان کنسول‌های Xbox Series S ،PS5 و Xbox Series X نیز می‌توانند با استفاده از قابلیت پشتیبانی از نسل قبل این بازی را تجربه کنند، البته قرار است تا در سال میلادی جاری نسخه‌ی اختصاصی نسل نهمی Grand Theft Auto 5 منتشر شود که به گفته‌ی شرکت Rockstar Games تنها یک پورت ساده نخواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

145 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا