#مهسا_امینی

وضعیت سریال Green Arrow and the Canaries در هاله‌ای از ابهام قرار دارد

کت مک‌نامارا: هیچ کس واقعا نمی‌داند چه اتفاقی در حال رخ دادن است

وضعیت سریال Green Arrow and the Canaries

این‌طور که به نظر می‌رسد، وضعیت سریال Green Arrow and the Canaries در هاله‌ای از ابهام قرار داشته و حتی بازیگران هم از سرنوشت آن خبری ندارند.

آخرین قسمت فصل پایانی Arrow اواخر ژانویه‌ی سال جاری میلادی پخش شد تا این سریال ابرقهرمانی پس از حدودا هشت سال به سرانجام برسد. این فصل نه تنها حکم یک پایان‌بندی را داشت، بلکه شرایط را برای معرفی و پخش یک اسپین‌آف تحت عنوان Green Arrow and the Canaries مهیا کرد. داستان این سریال در آینده جریان داشته و حول محور سه شخصیت میا کوئین با نقش‌آفرینی کت مک‌نامارا (Kat McNamara)، داینا لائورل لنس با نقش‌آفرینی کیتی کسیدی (Katie Cassidy) و داینا دریک با نقش‌آفرینی جولیانا هارکیوی (Juliana Harkavy) می‌چرخد.

Green Arrow and the Canaries، تنها اسپین‌آفی نبود که شبکه‌ی The CW و شرکت دی‌سی کامیکس در دستور کار خود قرار دادند و روند ساخت یک سریال تحت عنوان Superman and Lois هم آغاز شد. بخت با جدیدترین اقتباس تلویزیونی سوپرمن یار بود و این محصول خیلی زود چراغ سبز را دریافت کرد اما این موضوع برای Green Arrow and the Canaries صدق نمی‌کند. سازندگان سریال‌های اروورس چند وقت پیش اعلام کردند علاقه‌مندان برای مشخص شدن سرنوشت این سریال باید تا ماه مه صبر کنند. اینطور که به نظر می‌رسد، بحران جهانی کرونا باعث شده تا روند ساخت این محصول با مشکل مواجه شود.

کت مک‌نامارا چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Comic Book انجام داد. در بخشی از گفتگو بحث به سمت Green Arrow and the Canaries کشیده شد و این بازیگر آمریکایی گفت چندی وقتی است که خبری از این سریال نشنیده است:

اصلا خبر ندارم. دیروز سوالی را در همین رابطه پرسیدم. به خاطر شرایط کنونی جهان و اتفاقاتی که رخ می‌دهد، همه چیز دچار تغییر شده است. رویدادهای تبلیغاتی آپفرانت لغو شده‌اند و هیچ کس واقعا نمی‌داند چه اتفاقی در حال رخ دادن است. قرار نبود تا ماه مه خبری پیرامون این سریال بشنویم اما حالا که چنین شرایطی پیش آمده، مشخص نیست تصمیم گیری چه زمانی انجام می‌شود.

از ایفای نقش لیا لذت بردم و دوست دارم دوباره آن را انجام دهم. حالا که هویت گرین ارو را دارد، چیزهای هیجان‌انگیزی در انتظار او هستند. آن‌ها یک لباس بسیار جذاب درست کرده‌اند و می‌خواهم آن را دوباره بپوشم. اینکه به خواسته‌ام می‌رسم یا نه را زمان مشخص می‌کند.

کیتی کسیدی اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت TVLine انجام داد و همان‌طور که می‌توان حدس زد، یکی از سوال‌ها به Green Arrow and the Canaries اختصاص داده شده بود. کسیدی در صحبت‌های خود مانند کت مک‌نامارا ابراز بی اطلاعی کرد اما در ادامه گفت نسبت به ساخته شدن سریال مطمئن است:

آدم بسیار خوش‌بینی هستم و مطمئن هستم که سریال ساخته می‌شود. اگر فقط یک زمان مناسب برای ساخت سریالی با محوریت سه شخصیت زن وجود داشته باشد، همین الان است. برای همین اصلا نگران نیستم. حس خوبی نسبت به این قضیه دارم.

بحران جهانی کرونا سریال‌های The Flash ،Supergirl ،Batwoman ،Legends of Tomorrow و Black Lightning را هم تحت تاثیر قرار داده و روند ساختشان فعلا متوقف شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا