تاریخ انتشار انیمه Great Pretender ساخته تازه سازندگان Attack On Titan مشخص شد

پخش از تابستان 2020 روی نتفلیکس

انیمه Great Pretender

Great Pretender انیمه سریالی جدید Wit Studio، سازنده‌ی آثار مشهوری همچون Attack On Titan و Vinland Saga، تابستان سال ۲۰۲۰ به شبکه نتفلیکس می‌آید.

در حالی که برای تماشای فصل چهارم و پایانی Attack On Titan مجبوریم تا پاییز سال ۲۰۲۰ میلادی منتظر بمانیم، می‌توان در این بین به تماشای انیمه تازه Great Pretender نشست؛ این انیمه‌ی جدید که فضایی متفاوت با دیگر ساخته‌های استودیو Wit Studio دارد، درامی شاد و کمدی در مورد گروهی از کلاهبرداران معروف است که تابستان امسال از نتفلیکس پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان سریال آمده است: ظاهرا ماکوتو ادامورا بزرگترین کلاهبردار ژاپن به‌حساب می‌آید. او به همراه همکار خود، کودو، سعی در فریب مردی فرانسوی دارند، اما در‌ عوض به طور غیر منتظره‌ای خود فریب می‌خورند. بعدها مشخص می‌شود که مرد فرانسوی در واقع لوران تیئری، عضو ارشد مافیا بوده و ادامورا را وارد داستان‌های تازه‌ای می‌کند.

Great Pretender  قرار است در فصل اول، طی دو دوره و در ۲۳ قسمت، از تاریخ ۱۸ تیر (۸ جولای) در ژاپن اکران شود. چهار مورد وجود خواهد داشت که داستان اصلی Great Pretender را تشکیل می‌دهند و از اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد این انیمه نیز مطابق استاندارهای ساخته‌های گذشته Wit Studio خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا