قسمت اول مینی‌سریال Grant سه میلیون بازدیدکننده داشته است

بهترین رکورد برای یک محصول غیرتخیلی از شبکه‌ی History در شش سال گذشته

مینی‌سریال Grant

شبکه‌ی آمریکایی History اعلام کرد که قسمت اول از مینی‌سریال سه قسمتی Grant آمار سه میلیون بازدیدکننده را ثبت کرده است.

مینی‌سریال سه قسمتی و شش ساعته‌ی Grant به وقایع زندگی Ulysses S. Grant ژنرال آمریکایی در دوران جنگ داخلی و هجدهمین رئیس جمهور تاریخ کشور آمریکا می‌پردازد. او از سال‌های ۱۸۶۹ تا ۱۸۷۷ میلادی این مسئولیت را قبول کرده بود. نویسندگی این مینی‌سریال بر عهده‌ی Ron Chernow نویسنده‌ برنده جایزه‌ی پولیتزر (معتبرترین جایزه‌ در حوزه‌ی ادبیات) بوده و Malcolm Venville آن را کارگردانی کرده است. نام لئوناردو دی‌کاپریو بازیگر مشهور هم به عنوان تهیه‌کننده در این اثر به چشم می‌خورد.

قسمت اول از این سریال دیروز در آمریکا پخش شد. روزی که آخرین دوشنبه‌ی ماه می است و به عنوان Memorial Day برای یادبود سربازان آمریکایی کشته شده شهرت دارد. شبکه‌‌ی History اعلام کرد که قسمت اول مینی‌سریال Grant در این روز، سه میلیون بازدیدکننده داشته است که آمار مهمی به حساب می‌آید.

با این اوصاف قسمت افتتاحیه‌ی این سریال رکورد بازدید یک سریال غیرتخیلی در شش سال اخیر در شبکه‌ی History را شکسته است. این مینی‌سریال همچنین دومین افتتاحیه‌ی موفق یک اثر در شبکه‌های کابلی را پس از مستند The Last Dance (بر اساس زندگی مایکل جوردن بسکتبالیست مشهور NBA) از شبکه‌ی ESPN در اختیار دارد. طبق آمار از این سه میلیون بازدیدکننده ۵۸۱ هزار نفر در بازه‌ی سنی ۲۵ تا ۵۴ سال و ۴۳۹ هزار نفر در بازه‌ی ۱۸ تا ۴۹ سال قرار دارند.

قسمت‌های دوم و سوم این مینی سریال قرار است امروز و فردا پخش شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا