1%
  • 0/10

یک کاربر به نکته‌ای عجیب در تریلر GTA 6 پی برد؛ وقتی انتظار دیوانه‌ات کرده است!

راکستار باید هر چه زودتر تریلر جدید را منتشر کند!

یک کاربر به نکته‌ای عجیب در تریلر GTA 6 پی برد؛ وقتی انتظار دیوانه‌ات کرده است! ۱ ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
تریلر GTA 6

یکی از کاربران فروم ردیت به نکته‌ای عجیب در تریلر GTA 6 پی برده که واکنش خنده دار و طنزآلود دیگران را به همراه داشته است.

طرفداران سری بازی‌های Grand Theft Auto پس از یک دهه سرانجام در دسامبر سال گذشته میلادی «بطور رسمی» به تماشای نخستین تریلر Grand Theft Auto VI نشستند. تریلری که راکستار گیمز به اشتراک گذاشته بود، اولین مواجهه طرفداران با این بازی نبود. اگر حافظه‌تان یاری کند، مدت‌ها پیش حجم زیادی از ویدیوهای نسخه‌های آزمایشی در فضای مجازی لو رفته بود. به همین دلیل، در جمله ابتدایی روی «بطور رسمی» تاکید شد.

وقتی شوقِ تماشای اولین تریلر بازی GTA 6 از بین رفت و طرفداران از مبهوتی درآمدند، بسرعت به بررسی آن پرداختند. به هر حال، راکستار گیمز طی دهه‌های گذشته بارها و بارها ثابت کرده در قرار دادن نکات مخفی در بازی‌ها ویدیوهای تبلیغاتی آن‌ها تبحر بسیار زیادی دارد. اگرچه نزدیک به چهار ماه از این اتفاق می‌گذرد، یافتن نکات جدید و صد البته عجیب هنوز به انتها نرسیده است.

یکی از کاربران فروم ردیت به نام dragoninmyanus به نکته‌ای عجیب در تریلر بازی GTA 6 پی برده است. او سوراخ‌های موجود در فنس (نمایی که لوسیا را در زندان می‌بینیم) را شمرده و مدعی شده تعدادشان ۸۶۴ است. یکی دیگر از کاربران فروم ردیت پرسید آیا تمامی سوراخ را شمرد یا خیر. dragoninmyanus هم در پاسخ گفت از قابلیت Generative Fill  در نرم افزار فتوشاپ کمک گرفته است.

نکته جالبتر ماجرا اما واکنش دیگران به اقدام dragoninmyanus بوده است؛ کاربری که تنها نبوده و بسیاری مانند او هستند. یکی از کاربران نوشت: «اگر فردی تعداد تارهای موی لوسیا را بشمارد، تعجب نمی‌کنم.» کاربر دیگری گفت: «من، سه شنبه‌هایی که بیکار هستم!» یک کاربر هم نوشت: «بهتر است راکستار تریلر بعدی را زودتر منتشر کند تا طرفداران از دست نرفتند!»

پس از کشفی که dragoninmyanus انجام داد، نظریه‌ای عجیب مطرح شد. یکی از کاربران احتمال داد عدد ۸۶۴ نشان دهنده روزهای باقی مانده به انتشار است. اگر این فرضیه صحت داشته باشد، بدان معناست که بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۶ میلادی عرضه خواهد شد. این فرضیه در تضاد با تاریخ اعلام شده از سوی سازندگان است، مگر اینکه انتشار با تاخیر مواجه شود.

آیا نسخه پی سی GTA 6 تایید شد؟

راکستار گیمز در آیتم‌های تبلیغاتی بازی GTA 6 تنها به نسخه‌های ایکس باکس و پلی استیشن اشاره کرده و حرفی از پی سی نزده است. با توجه به سیاست این شرکت طی یک دهه گذشته، احتمال می‌رود نسخه‌های کنسولی عرضه شده و مدتی بعد، دارندگان رایانه‌های شخصی بتوانند به تجربه آن بپردازند.

بازی GTA 6 تاریخ انتشاری نداشته و در زمان نامشخصی از سال آینده میلادی عرضه می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments