تئوری بخش داستانی GTA 6
1%
  • 0/10

تئوری بخش داستانی GTA 6 که مغز شما را منفجر می‌کند!

بار دیگر راکستار خلاقیتی بی سابقه نشان داد؟

تئوری بخش داستانی GTA 6 که مغز شما را منفجر می‌کند! ۰ ۱۹ آذر ۱۴۰۲ مقالات جانبی (گیم) کپی لینک

راکستار با عرضه اولین تریلر رسمی جدیدترین بازی از سری جی تی ای غوغا به پا کرده و از همان لحظه ابتدایی ما شک نداشتیم که این بازی سبب شکل گیری تئوری‌های جالب و عجیب زیادی می‌شود. حال در این مطلب قصد داریم نگاهی به تئوری بخش داستانی GTA 6 داشتیم که به شدت برای ما جذاب است!

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های دنیای ویدیو گیم برای مخاطبین و البته طاقت فرسا و آزار دهنده برای توسعه دهندگان، اخبار ضد و نقیض و شایعات بی پایه و اساس هستند. البته از همین ابتدا باید اشاره داشت که در زمان‌های زیادی شایعات و حدس و گمان‌های مخاطبین به حقیقت پیوسته و موضوعی که تنها فکر می‌کردیم زاده ذهن خلاق کاربران بوده، تبدیل به یکی از نقاط کلیدی یک بازی شده است.

بازی GTA 6 سال‌های زیادی است که نظر کاربران و البته فعالان دنیای ویدیو گیم را به خود جلب کرده و بیش از سه سال است که اخبار مختلفی از بازی شنیده‌ایم و برخی از این اخبار و شایعات با انتشار اطلاعات رسمی از سوی تیم راکستار به حقیقت پیوسته‌اند.

حال به تازگی شایعه‌ای در فضای اینترنت دیده شده که افکار بسیاری از کابران را به هم ریخته و برخی به شدت بر این باور هستند که این شایعه یا بهتر است بگوییم تئوری، به واقعیت خواهد پیوست. شایعه‌ای که از آن صحبت می‌کنیم، به شکل مستقیم به تریلر نمایش یافته، شخصیت اصلی این بازی و البته داستان آن مربوط است!

کمتر از یک هفته از انتشار تریلر رسمی جدیدترین نسخه از سری بازی Grand Theft Auto با نام Grand Theft Auto 6 گذشته و در کنار توجه کاربران به بسیاری از جزئیات ریز و درشت این تریلر، بسیاری در صدد ارائه تئوری‌های عجیب، اما قابل اجرا در بازی بر آمده‌اند. تئوری که در این مطلب قصد داریم بیان کنیم، به لوسیا (Lucia)، شخصیت اصلی یا یکی از شخصیت‌های اصلی مربوط بوده که می‌تواند بسیار جالب باشد.

تریلر به نمایش درآمده از بازی GTA 6 توانست در کمتر از ۲۴ ساعت رکورد بازدید تریلرهای بازی‌های ویدیویی که پیش از آن در دست نسخه پیشین خود یعنی بازی GTA V بود را شکسته و وارد کتاب رکوردهای جهانی گینس شود. این رقم ثانیه به ثانیه در حال افزایش است.

همانطور که اشاره شد، تئوری مربوط به این بازی که توسط کاربری با نام Hurdenn اولین مرتبه منتشر شد، مربوط به لوسیا است. او بر این باور بوده که تریلر بازی GTA 6 در حال تعریف داستان شخصیت لوسیا به شکل برعکس یا به عبارتی از آخر به اول بوده و به طور کلی تریلر بازی GTA 6 را باید از آخر به اول تماشا کرد! شما زمانی که تریلر را تماشا می‌کنید، گمان می‌کنید که لوسیا از زندان آزاد شده و پس از آن با شخصیت مرد درون تریلر آشنا می‌شود. طبق اطلاعات انتشار یافته شخصیت مرد درون تریلر جیسون (Jason) نام داشته، معشوقه لوسیا بوده و دومین شخصیت قابل بازی عنوان GTA VI خواهد بود. در تریلر اینگونه به نظر رسیده که لوسیا پس از آزادی از زندان با جیسون آشنا شده و آن‌ها با یکدیگر به دزدی و جرم و جنایت می‌پردازند.

اما همانطور که اشاره شد، به باور Hurdenn اتفاقات این تریلر باید از آخر به اول دیده شوند. به باور Hurdenn، داستان بازی GTA VI از آنجا آغاز شده که لوسیا و جیسون با یکدیگر زندگی کرده، وارد دنیای جرم و جنایت شده و در انتها و در نتیجه جرم‌های آن‌ها لوسیا دستگیر شده و به زندان می‌افتد! حقیقت این است که تماشای داستان این بازی به این شکل کاملا منطقی بوده که می‌تواند داستانی بسیار جذاب را رقم بزند. علاوه بر آن، شواهدی وجود داشته که به نحوی این روش داستان سرایی در بازی را تایید می‌کند.

در عکس رسمی انتشار یافته از بازی GTA VI، لوسیا ردیابی به پای خود داشته که او را در محدوده‌ای مشخص نگه می‌دارد و این در حالی بوده که ما شاهد این ردیاب در تریلر بازی نیستیم! بسیاری بر این باور هستند که صحنه‌های به نمایش درآمده از بازی صرفا دقایق اولیه این بازی را نمایش داده و پس از آن لوسیا دستگیر شده، ردیاب به پای او بسته شده و قدرت جابجایی او محدود می‌شود. این دست از افراد باور دارند که ردیاب برای جلوگیری از فرار لوسیا و یافتن همراه قدیمی خود انجام می‌گیرد. لازم به ذکر است که این تئوری منطقی بوده و با داستان‌های دنیای جی تی ای نیز همخوانی دارند، با این حال به دلیل نبود اطلاعات رسمی به هیچ عنوان نمی‌توان آن را تایید یا تکذیب کرد!

طبق اعلام رسمی تیم راکستار، بازی GTA VI در روزی نامشخص در سال ۲۰۲۵ میلادی برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس به انتشار خواهد رسید. لازم به ذکر است که در زمان انتشار این مطلب خبری از نسخه رایانه شخصی نبوده، با این حال انتظار می‌رود که نسخه رایانه شخصی این بازی چند ماه یا حداکثر یک سال پس از نسخه کنسول‌های نسل نهمی به انتشار برسد. همچنین باید افزود که طبق گزارشات انتشار یافته رسمی توسط راکستار مبنی بر سال مالی ۲۰۲۵، انتظار می‌رود که این بازی حداکثر در روزهای پایانی ماه مارچ ۲۰۲۵، برابر با فروردین ماه سال ۱۴۰۴ به انتشار برسد. نظر شما درباره تئوری بخش داستانی GTA 6 چیست؟ آیا شما دوست دارید این تئوری درست باشد؟ در انتظار نظرات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments