بخش چندنفره‌ی GTA IV به طور موقت از استیم برداشته شد

دردسرهای Games for Windows Live ادامه دارد

بخش چندنفره‌ی GTA IV به طور موقت از استیم برداشته شد مهسا سپاهی ۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
Grand Theft Auto 4

پس از مدت‌ها بالاخره خبری راجع به Grand Theft Auto 4 و دسترسی به آن در شبکه‌ی استیم منتشر شد و قرار است تا زمان حل مشکلات آن، بخش چند نفره‌ی این بازی به طور موقت برداشته شود.

همان‌طور که به‌ یاد دارید ماه گذشته عنوان GTA IV به صورت ناگهانی از استیم برداشته شد که بعدا مشخص شد دلیل آن به‎‌خاطر وابستگی این بازی به سرویس Games for Windows Live بوده است. کمپانی راکستار درمورد این مسئله به USgamer گفته فعلا قادر به ادامه‌ی فروش نسخه‌ی کنونی نخواهد بود و دلیل آن هم لغو پشتیبانی مایکروسافت از Games for Windows Live شمرده می‌شود.

Rockstar Games برای حل این مشکل تصمیم گرفته این بازی محبوب را از لیست استیم بردارد و Grand Theft Auto 4: Complete Edition را جایگزین آن کند. همچنین راکستار به تمامی طرفداران این عنوان اطمینان داده نسخه کامپلیت ادیشن با تمامی فایل‌های ذخیره شده‌ی آن‌ها سازگار خواهد بود. البته باز هم قرار نیست بخش چند نفره بازی در دسترس باشد!

علاوه‌بر بخش مولتی‌پلیر بازی، برخی از ایستگاه‌های رادیویی نسخه‌ی Episodes from Liberty City به طور موقت از دسترس خارج خواهند شد. این موارد شامل RamJam FM و Self-Actualization FM و Vice City FM می‌شود. تمامی این تغییرات از ۱۹ مارس (۲۹ اسفند) اتفاق می‌افتد و کاربران نسخه‌های قبلی این عنوان پس از به روز رسانی می‌توانند از GTA 4: Complete Edition لذت ببرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا