#مهسا_امینی

بدون هیچ دلیلی، فروش بازی GTA 4 در استیم متوقف شد!

کسانی که قبلا این بازی را خریداری کرده‌اند نگران نباشند

GTA 4

به تازگی مشخص شده که بازی پرطرفدار GTA 4 در شبکه استیم قابل خریداری نیست و هنوز هیچ توضیحی درمورد علت این اتفاق وجود ندارد.

همچنان بازی GTA IV بعد از گذشت مدت زیادی، طرفداران بسیاری دارد. درواقع 7 سال از سن این بازی می‌گذرد و توانسته تا امروز طرفدارانش را کنار خود نگه دارد. جدا از محبوبیت این اثر، نسخه پلی‌استیشن 4 آن بعنوان یکی از پردرآمد‌ترین بازی‌ها در این کنسول، شناخته می‌شود.

در حال حاضر بازی GTA 4 در شبکه‌ی استیم قابل خریداری نیست و هنوز در مورد این اتفاق هیچ توضیحی ارائه نشده. یکی از احتمالات این است که مجوزهای کپی رایت این بازی دچار مشکلات قانونی شده باشد. هر چه باشد، این اولین باری نیست که راک‌استار با آهنگ‌های بازی Grand Theft Auto دچار مشکل شده. در سال ۲۰۱۲، GTA Vice City به دلیل رعایت نکردن قانون کپی رایت و انتشار موزیکی از مایکل جکسون در بازی، مدت کوتاهی از فروشگاه‌های آنلاین برداشته شد تا این آهنگ از بازی حذف شود اما بعد از آن اتفاق کمپانی راک‌استار باز هم به چنین مشکلاتی، به دلیل پخش موزیک‌ها در عناوین خود، برخورد کرد.

کاربران استیم می‌گویند صفحه بازی GTA 4 در استیم همچنان مشاهده می‌شود اما قسمت خرید این بازی به کلی ناپدید شده است. همچنین نسخه Complete Edition بازی هم قابل خریداری نیست اما بسته الحاقی این عنوان، Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City، همچنان برای خرید در دسترس قرار دارد.

طبیعتا کسانی که GTA IV را خریداری کرده بودند همچنان می‌توانند این بازی را داشته باشند و مشکلی برای این دسته افراد وجود ندارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا