نحوه باز کردن سکانس مخفی بازی Gotham Knights + ویدیو با زیرنویس فارسی

خاطرات بتمن..

در این مطلب قصد داریم تا برای شما نحوه باز کردن سکانس مخفی بازی Gotham Knights را توضیح دهیم که در آن، اتفاق فوق‌العاده عجیبی رخ می‌دهد!

بازی Gotham Knights در حالی عرضه شد که قبل از انتشار آن، حس می‌کردیم که قرار است تا شاهد یک دنباله درجه ۱ برای سری Batman خواهیم بود، اما سازندگان آن اعلام کردند که این عنوان هیچ ارتباط داستانی را با این مجموعه ندارد و کاملا مستقل خواهد بود؛ موضوعی که می‌توانست برای بازی یک نقطه قوت باشد، ولی در نهایت به یک کپی نه چندان موفق تبدیل شد.

با این حال در بررسی این بازی هم اشاره کرده بودیم که Gotham Knights ضمن تمامی مشکلاتی که دارد، همچنان برای طرفداران دی سی (DC) و ابرقهرمانان آن، یک تجربه مهیج خواهد بود که از آن لذت خواهند برد. داستان بازی درباره دورانی است که در شهر گاتهام (Gotham)، می‌بینیم که بتمن همان ابتدای کار خیلی زود (البته با چیزی نزدیک به نیم ساعت سکانس سینمایی)، خود را همراه با راس الغول (Ra’s Al Ghul) به درک واصل می‌کند. سپس پیامی را برای چهار شوالیه گاتهام به جای می‌گذارد تا پس از رفتن او، بت گرل (Batgirl)، رابین (Robin)، رد هود (Red Hood)‌ و نایت وینگ (Night Wing) کنترل اوضاع را به دست بگیرند.

با این وجود، پس از اینکه بازی را به آخر می‌رسانید، همچنان به برخی از سوال‌های شما جواب داده نمی‌شود، ضمن اینکه سکانس مخفی بازی Gotham Knights شما را (اگر از داستان بازی واقعا لذت برده باشید) شوکه خواهد کرد! این سکانس را می‌توانید از ویدیو زیر با زیرنویس فارسی تماشا کنید.

سکانس مخفی بازی Gotham Knights

برای باز کردن این سکانس کوتاه، باید ابتدا بخش داستانی بازی را تمام کرده باشید. سپس به Belfry برگردید و کنار وسایل بتمن، به دنبال یک قاب عکس خانوادگی از اعضای تیم در کنار هم باشید. هنگامی که جلوی آن دکمه را بزنید، این صحنه برای شما به نمایش درخواهد آمد.

این سکانس در واقع برای دوران پیش از مرگ بتمن است؛ جایی که هنوز با راس الغول مبارزه نکرده بود و سعی داشت تا یک وصیت‌نامه در قالب ویدیو را برای خانواده خود بسازد. با این وجود می‌بینیم که پس از سرو شدن شام توسط آلفرد (Alfred)، سایر اعضا نیز سعی می‌کنند تا به زور بتمن را به خود ببرند و حتی بت گرل سیستم او را قطع می‌کند! این در حالی است که د زمان حال و پس از مرگ بتمن،‌ اعضای تیم واقعا از دیدن از سکانس ناراحت می‌شوند.

با این وجود جالب است بدانید که در این بازی، این اولین باری نیست که شاهد مرگ بتمن هستیم، بلکه پیش‌تر نیز دیده بودیم که مجددا در بخش داستانی Gotham Knights‌ برخلاف میل خود، زنده شود. اما حتی در آن زمان هم او باز خودش را فدا می‌کند و در نهایت کنترل شهر گاتهام را به شاگردهای خود می‌سپارد.

بازی Gotham Knights هم‌اکنون برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس – اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی قابل تجربه است. همچنین هنوز سازندگان دلیل قانع‌کننده‌ای برای اینکه چرا این عنوان برای کنسول‌های نسل هشتمی عرضه نشده ارائه نکرده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا