منتظر بسته الحاقی بازی Gotham Knights باشید

شرورهای بزرگ شوالیه‌های گاتهام

منتظر بسته الحاقی بازی Gotham Knights باشید حمید توحیدلو ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
بسته الحاقی بازی Gotham Knights

شواهد امر گویای این موضوع است که استودیوی وارنر برادرز هم اکنون روی ساخت بسته الحاقی بازی Gotham Knights فعالیت می‌کند.

بازی ابرقهرمانی گاتهام نایتس در اواخر سال گذشته میلادی توسط استودیوی وارنر برادرز گیمز مونترال و بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت وارنر برادرز روانه بازار شد؛ اثری که تفاوت زیادی با آثار پیشین سری آرخام داشت و با تمرکز روی حالت کوآپ، داستان بعد از مرگ بروس وین یا همان بتمن و حضور جنایت‌کاران و شرورها در گاتهام را به تصویر می‌کشد.

برخلاف انتظارها، گاتهام نایتس به خاطر گیم‌پلی خسته‌کننده، گرافیک ضعیف و داستان نه چندان جذاب، نتوانست آن‌طور که باید و شاید انتظار هواداران را برآورده کند. با این حال، خبر خوب برای طرفداران بازی این است که احتمالا استودیوی وارنر برادرز گیمز مونترال در حال حاضر روی ساخت یک بسته الحاقی جدید با محتوای جذاب فعالیت می‌کند.

ماجرا از این قرار است که تیم سازنده ساعاتی قبل در شبکه اجتماعی توییتر تصویری هنری از گاتهام نایتس به اشتراک گذاشت که در آن برخی از بزرگ‌ترین شرورهای شوالیه‌های گاتهام دور یک میز جمع شده‌اند. در کنار این تصویر، وارنر برادرز گیمز مونترال نوشته است:

شرورهای بزرگ شوالیه‌های گاتهام دور هم جمع شده‌اند… اما چرا؟

از این رو، گروهی از هواداران معتقد است که تیم سازنده به طور غیرمستقیم به ساخت یک بسته الحاقی برای بازی اشاره کرده که در آن شاهد حضور برخی از ابرشرورها در بازی خواهیم بود. در همین حین، یکی از اینسایدرها با بررسی اچیومنت‌ها، بر این باور است که در محتوای جدید بازی، باس‌فایت‌های بازطراحی شده علیه شخصیت‌های شناخته شده‌ از جمله مستر فریز، هارلی کوئین و کلی‌فیس وجود دارند.

البته، دقت داشته باشید این گفته‌ها هنوز توسط منابع رسمی تایید یا تکذیب نشده و باید آن‌ها را در حد یک شایعه در نظر گرفت. از طرفی، تا به امروز جزئیاتی از تاریخ عرضه این بسته الحاقی ارائه نشده و مشخص نیست که به صورت رایگان یا به صورت پولی منتشر خواهد شد.

بازی گاتهام نایتس در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس ‎‌باکس سری ایکس، ایکس ‎‌باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه‌ شخصی در دسترس قرار دارد. در صورتی که اطلاعات چندان زیادی در خصوص بازی ندارید و یا همچنان در خرید آن مردد هستید، پیشنهاد می‌کنم که نقد و بررسی بازی Gotham Knights در رسانه سرگرمی را مطالعه کنید. 

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با احتمال ساخت بسته الحاقی بازی Gotham Knights چیست؟ شما چه انتظارهایی از محتوای جدید بازی دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا