1%
  • 0/10

فیلم گودزیلا و کونگ 2 علی‌رغم نبردهای هیجان انگیز طرفداران را ناامید خواهد کرد!

فاصله زیادی با اکران داریم

فیلم گودزیلا و کونگ 2 علی‌رغم نبردهای هیجان انگیز طرفداران را ناامید خواهد کرد! ۰ ۰۵ آبان ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلم گودزیلا و کونگ 2

اینطور که بنظر می‌رسد، فیلم گودزیلا و کونگ 2 نبردهای متعدد و هیجان انگیزی را در خود جای داده اما قادر نخواهد بود نظر مثبت طرفداران را جلب کند.

در حالی که آینده‌ای تیره و تار در انتظار مانسترورس (MonsterVerse) بود، Godzilla vs. Kong از راه رسید و نشان داد این فرنچایز همچنان می‌تواند در جلب مخاطبان و ثبت ارقام بالا در باکس آفیس موفق عمل کند. همین موفقیت‌های مالی کافی بود تا نه تنها قسمت جدید گودزیلا با نام Godzilla x Kong: The New Empire ساخته شود، بلکه یک سریال لایو اکشن به نام Monarch: Legacy of Monsters هم جلوی دوربین رفته و هم اکنون آماده پخش باشد.

جزئیات چندانی از گودزیلا و کونگ: امپراتوری جدید در دسترس نبوده اما می‌دانیم اتفاقات حول محور یک تهدید جدید می‌چرخند؛ تهدیدی که می‌تواند تایتان‌ها و نسل بشر را از زمین محو کند. به همین دلیل، گودزیلا و کونگ بار دیگر متحد می‌شوند. در خلاصه داستان همچنین تاکید شده اطلاعاتی از تاریخ تایتان‌ها و نحوه بوجود آمدنشان به مخاطبان ارائه می‌شود.

وقتی یک فیلم آماده می‌شود، استودیو آن را بصورت محدود برای تعداد کمی از مخاطبان به نمایش درمی‌آورد تا در صورت نیاز، تغییراتی را اعمال کند؛ اتفاقی که اخیراً برای Godzilla x Kong: The New Empire رخ داده است. افرادی که موفق شده‌اند در اکران آزمایشی شرکت کنند، اطلاعاتی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته‌اند. خوشبختانه پست‌های آنان شامل اسپویلر نمی‌شود.

طبق ادعای یکی از کاربران، فیلم گودزیلا و کونگ 2 تقریباً هر ۲۰ دقیقه یکبار شامل نبردهای موجودات عظیم الجثه شده و حدوداً نیمی از نبردها در طول روز رخ می‌دهند. او همچنین گفت محصول مشترک وارنر و لجندری پیکچرز بسیار «سرگرم کننده» است اما گودزیلا بار دیگر زیر سایه کونگ قرار گرفته و آنطور که باید و شاید مورد توجه قرار نمی‌گیرد:

خط داستانی کونگ از همه لحاظ برایم لذت بخش بود اما اینکه گودزیلا باز هم به حاشیه رانده شده برایم آزاردهنده بود. حس می‌کنم آدام وینگارد (Adam Wingard) به اندازه کونگ برای گودزیلا احترام قائل نیست.

همان‌طور که در پاراگراف‌های پیشین گفته شد، هدف اصلی برگزاری اکران آزمایشی دریافت بازخورد و اعمال تغییرات امکان پذیر روی فیلم است. باید منتظر ماند و دید به حاشیه رانده شدن گودزیلا در فیلم حفظ شده یا بخش‌های مربوط به این تایتان قدرتمند دستخوش تغییر می‌شوند. در ضمن، از میان بازیگران قدیمی تنها بازگشت  کیلی هاتل (Kaylee Hottle)، ربکا هال (Rebecca Hall) و برایان تایری هنری (Brian Tyree Henry) قطعی است.

فیلم گودزیلا و کونگ 2 از تاریخ ۲۴ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۲ آوریل ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments