1%
  • 0/10

تماشا کنید: مواجهه کونگ با دشمنی جدید در دومین تریلر فیلم Godzilla x Kong

تریلر جدید طرفداران را به شدت امیدوار کرده است

تماشا کنید: مواجهه کونگ با دشمنی جدید در دومین تریلر فیلم Godzilla x Kong ۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ تریلر (سینمایی) کپی لینک

استودیو وارنر ساعاتی قبل دومین تریلر فیلم Godzilla x Kong را در کانال یوتیوب خود قرار داده که نوید نبردهایی بسیار هیجان انگیز را می‌دهد.

اگرچه Godzilla vs. Kong فیلمی هیجان انگیز بود، اکران Godzilla Minus One انتظارات را از آثار کایجو محور افزایش داده و حتی باعث شده برخی از طرفداران نسبت به فیلم Godzilla x Kong: The New Empire چندان امیدوار نباشند. بخصوص اینکه نخستین تریلر نکاتی را در خودی جای داده که چندان به مذاقشان خوش نیامده است.

طبق خلاصه داستان، فیلم Godzilla x Kong مدتی پس از Godzilla vs. Kong جریان داشته و اتحاد گودزیلا (Godzilla) و کینگ گونگ را علیه اسکار کینگ به نمایش می‌گذارد. اسکار کینگ مانند کونگ یک میمون عظیم الجثه است اما رنگ بدنش قرمز بوده و ظاهر خشنتری دارد. در ضمن، خلاصه داستان وعده داده این فیلم اطلاعات جدیدی را از تاریخچه تایتان‌ها شامل شده و از رازهای جزیره جمجمه پرده برمی‌دارد.

دومین تریلر فیلم Godzilla x Kong ساعاتی قبل در کانال یوتیوب استودیو وارنر قرار گرفته است. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و نکات حائز اهمیت زیادی را در خود جای داده است. با توجه به آن، تایتان‌ها محافظ طبیعت و میمون‌های عظیم الجثه هم محافظ انسان‌ها بوده و این موجودات در هارمونی زندگی می‌کردند اما شرایط بنا به دلایلی تغییر کرده است.

گودزیلا و کینگ کونگ در انتهای Godzilla vs. Kong متحد شدند تا دشمنی مشترک را شکست دهند. با توجه به آنچه در دومین تریلر فیلم Godzilla x Kong قابل مشاهده است، اتحادشان چندان بادوام نبوده و در بخش‌های ابتدایی فیلم شاهد نبردشان در کنار اهرام سه گانه مصر خواهیم بود. تریلر همچنین تایتان جدیدی را برای مدت کوتاهی به نمایش می‌گذارد.

با توجه به اسباب بازی‌های رسمی، تایتان جدید شیمو (Shimo) نام داشته و در مناطق برفی زندگی می‌کند. اینکه چه اتفاقاتی باعث می‌شود تا مقابل کینگ کونگ قرار بگیرد، در حال حاضر مشخص نیست. در ضمن، در بخشی از تریلر فاش می‌شود کونگ قادر نیست از پس دشمنانش بربیاید. از همین رو، انسان‌ها دستکشی عظیم برایش می‌سازند که می‌تواند جریان الکتریسیته قوی‌ای را به تایتان مقابل وارد کند.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم Godzilla x Kong در تاریخ ۲۴ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۲ آوریل) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments