1%
  • 0/10

چرا ظاهر گودزیلا در فیلم Godzilla x Kong تغییر کرده است؟

کارگردان پاسخ می‌دهد

چرا ظاهر گودزیلا در فیلم Godzilla x Kong تغییر کرده است؟ ۱ ۱۳ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
گودزیلا در فیلم Godzilla x Kong

آدام وینگارد، کارگردان آمریکایی، در بخشی از مصاحبه اخیر خود فاش کرده چرا ظاهر گودزیلا در فیلم Godzilla x Kong تغییر کرده است.

استودیوی وارنر اوایل دسامبر سال گذشته میلادی و در جریان رویداد CCXP تریلر رسمی Godzilla x Kong: The New Empire را برای حاضران پخش کرد و با گذشت مدت کوتاهی، آن را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. این ویدیوی تبلیغاتی نکات حائز اهمیت زیادی را در خود جای داده اما یک مورد بیشتر از همه مورد توجه مخاطبان قرار گرفت: تغییر ظاهر گودزیلا و کینگ کونگ.

آدام وینگارد (Adam Wingard)، کارگردان آمریکایی بوده و اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Total Film انجام داده است. او در بخشی از گفتگوی خود دلیل تغییر ظاهر کینگ کونگ و گودزیلا در فیلم Godzilla x Kong را بیان کرده است. طبق توضیحات، وینگارد دو انتخاب داشت: از ظاهر قبلی تایتان‌ها استفاده کند یا ظاهرشان را به چیزی تغییر دهد که مدنظرش بود. او در نهایت مورد دوم را انتخاب کرد. البته کارگردان آمریکایی تاکید داشته دلیل تغییر ظاهر گودزیلا و کینگ کونگ به داستان فیلم ربط دارد.

تغییر ظاهر ابرقهرمانان در هر فیلم اتفاق مرسومی است. استودیوها بدین طریق می‌توانند اسباب بازی‌های جدیدی را به فروش رسانده و به سود بیشتری برسند. با این حال، تغییر ظاهر موجودات عظیم الجثه مانند گودزیلا یا کونگ چندان مرسوم نبوده و اگر هم رخ می‌داده، جزئی بود. گودزیلا در این فیلم با نوری صورتی رنگ می‌درخشد و کونگ هم دستکشی عجیب را به دست دارد.

اگرچه خلاصه داستان Godzilla x Kong منتشر شده، جزئیات چندانی در دسترس نیست. تنها می‌دانیم گودزیلا و کینگ کونگ باید بار دیگر متحد شده و مقابل تهدیدی جدید بایستند؛ تهدیدی که در واقع یک اورانگاتون قرمز رنگ بوده و با نام اسکار کینگ شناخته می‌شود. در ضمن، در خلاصه داستان وعده داده شده پنجمن فیلم مانسترورس (MonsterVerse) اطلاعاتی را پیرامون جزیره جمجمه و تایتان‌ها فاش خواهد کرد.

فیلم گودزیلا و کونگ برای اکران از تاریخ ۲۴ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۱۲ آوریل) برنامه ریزی شده است. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments