1%
  • 10/10

چطور ماترا در Godzilla x Kong همچنان زنده است؟

پاسخ به سوالی بسیار مهم

چطور ماترا در Godzilla x Kong همچنان زنده است؟ ۸ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
ماترا در Godzilla x Kong

به لطف صحبت‌های آدام وینگارد، فیلمساز آمریکایی، سرانجام مشخص شده چطور ماترا در Godzilla x Kong زنده است.

فرنچایز مانسترورس طی حدوداً یک دهه‌ای که از شکل گیری‌اش می‌گذرد، هیولاهای زیادی را معرفی کرده است. یکی از آن‌ها ماترا (Mothra) بود که همیشه بعنوان متحدی برای گودزیلا شناخته می‌شد. این تایتان در Godzilla: King of the Monsters خودش را قربانی کرد و نیرویش را به گودزیلا بخشید تا بتواند گیدورا (Ghidora) را شکست دهد.

پیش از اینکه Godzilla x Kong: The New Empire روی پرده نقره‌ای بیاید، گمانه زنی‌هایی پیرامون بازگشت ماترا شکل گرفت. با آغاز اکران گسترده در کشورهای مختلف، مشخص شد گمانه زنی‌ها حقیقت داشته اما این اتفاق باعث ایجاد سردرگمی در میان طرفداران شد. به هر حال، آن‌ها به چشمان خود مرگ ماترا دیده بوده و از همه مهمتر، هیچ توضیحی پیرامون نحوه بازگشت او ارائه نشد.

به لطف صحبت‌های آدام وینگارد (Adam Wingard)، نحوه بازگشت ماترا در Godzilla x Kong مشخص شده است؛ صحبت‌هایی که در کتاب The Art of Godzilla X Kong: The New Empire Book قابل مطالعه است:

وقتی King of the Monsters اکران شد، پدرم تماشایش کرد و اولین چیزی که گفت این بود که چقدر ماترا را دوست داشت و این جمله همیشه با من ماند. [ماترا] شخصیتی بود که مردم سریعاً عاشقش شدند. بقیه تایتان‌ها را فقط دوست دارید حین کتک کاری همدیگر ببینید. ماترا بیشتر یک وجود آسمانی است که به آن در فیلم جدید نیاز داشتیم.

این اساساً مادرِ ماترا است. تخم‌هایی که در سطح زمین دیدیم، توسط ماترایی سر جایشان قرار گرفتند که در The New Empire دیدیم و این فیلم تایید می‌کند این تایتان محافظ مسیرهای متنهی به سطح زمین یا همان ورتکس‌‌ها (Vortex) است. او به ورتکس‌ها دسترسی داشته و تخم‌ها را در سطح زمین قرار داد. او ماترای اصلی است.

با توجه به موفقیت‌هایی که فیلم Godzilla x Kong: The New Empire در زمینه تجاری ثبت کرد، پیش بینی می‌شد وارنر و لجندری پیکچرز با ساخت قسمت بعدی موافقت کنند؛ اتفاقی که سرانجام رخ داد. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی پیرامون نام، موضوع داستان و حتی تاریخ اکران در دسترس قرار ندارد. تنها می‌دانیم گرنت اسپیوتر (Grant Sputore) وظیفه کارگردانی را به دوش می‌کشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments