نقدهای اولیه‌ی Godzilla vs Kong خبر از یک اثر جذاب می‌دهند

این اثر به‌زودی از راه می‌رسد

نقدهای اولیه‌ی Godzilla vs Kong خبر از یک اثر جذاب می‌دهند سورنا رضایی ۲ ۰۷ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
نقدهای اولیه‌ی Godzilla vs Kong

در حالی که تنها چند روز به انتشار باقی مانده، نقدهای اولیه‌ی Godzilla vs Kong در دسترس عموم کاربران قرار گرفته‌اند.

تعداد قابل‌توجهی از کراس‌اُورهایی که تقابل دو شخصیت معروف را به تصویر می‌کشند به هیچ وجه نتوانستند رضایت منتقدان یا طرفداران به دست آورند. با این حال، Godzilla vs Kong در لیست انتظار بسیاری از علاقه‌مندان به فیلم‌های هیولایی قرار دارد. این موضوع را باید به پای اولین تریلر فیلم نوشت؛ زیرا Godzilla: King of the Monsters کیفیت نازلی داشت و باعث شده بود امید چندانی به چهارمین فیلم دنیای سینمایی مانسترورس وجود نداشته باشد. با توجه به اطلاعات موجود، جدیدترین اثر آدام وینگارد (Adam Wingard) شامل نبرد گودزیلا و کینگ کونگ در شرایط مختلف می‌شود؛ برای مثال، می‌توان نبرد در میان ساختمان‌های بلند هنگ کنگ را نام برد که وجود لامپ‌های نئونی جلوه‌ی خاصی را به درگیری داده است.

در حالی که چند روز به انتشار در ایالات متحده‌ی آمریکا مانده، نقدهای اولیه‌ی Godzilla vs Kong در دسترس عموم کاربران قرار گرفته‌اند. اثر مزبور تا به این لحظه موفق شده نمره‌ی ۷۷ از ۱۰۰ را در وب سایت راتن تومیتوز به دست آورد که رقم نویدبخشی است. هر چند، باید یک نکته‌ی بسیار مهم را یادآوری کرد. اکران بین‌المللی چهارمین فیلم مانسترورس شروع شده و تا چند روز آینده خبری از پخش داخلی نخواهد بود. از همین رو، تعدادی از کارشناسان هنوز نتوانسته‌اند پای تماشای فیلم نشسته و نظر خود را در قالب یک مطلب بیان کنند. در ادامه می‌توانید بخش‌های بسیار کوتاه تعدادی از نقد‌های مطالعه کنید:

جان نیوجنت، وب سایت Empire:

Godzilla vs Kong موفق شده پای وعده‌اش برای نمایش نبرد دو موجود عظیم‌الجثه بماند.

جیمی گراهام، وب سایت Total Film:

تماشای این دو هیولای مشهور مقابل یکدیگر در نبردهایی که به شکلی ماهرانه طراحی شده‌اند، آن هم برای نخستین از زمان اکران King Kong Vs. Godzilla محصول سال ۱۹۶۳ میلادی، تجربه‌ای سرشار از هیجان و انرژی است.

پرهلاد سریاری، وب سایت Firstpost:

اگر انتظار دارید گودزیلا و کینگ کونگ مشت‌های سنگینی به یکدیگر وارد کرده و اموال عمومی هم به روش‌های خلاقانه با خاک یکسان شوند، باید بگویم این فیلم ارزش پولی که می‌پردازید را دارد. البته برای لذت بردن از فیلم باید به پسر بچه‌ای ۸ ساله تبدیل شوید که عروسک‌های خود را بدون هیچ دلیل خاصی به جان یکدیگر می‌اندازد.

جنیفر بیست، وب سایت CNET:

شما تنها برای یک چیز اینجا هستید: تماشای نبرد گودزیلا و کینگ کونگ تا اینکه شهر با خاک یکسان می‌شود. Godzilla vs Kong شما را به واسطه‌ی اکشن‌هایی تماشایی، لامپ‌های نئونی و موسیقی متن الکترونیکش به خواسته‌تان می‌رساند. عواملی که به آن‌ها اشاره کردم، این فیلم را به اثر بسیار بهتری نسبت به فیلم‌های پیشین مانسترورس تبدیل کرده‌اند.

جاناتان رابرتز، وب سایت The New Paper:

حفره‌ی داستانی فیلمنامه‌ی Godzilla vs Kong به قدری بزرگ است که گودزیلا می‌تواند داخلش شود، جلوه‌های ویژه گاهی اوقات ضعیف عمل می‌کنند و طرفداران گودزیلا هم احتمالا رضایت چندانی نخواهند داشت چون مدت زمان بیشتری به کونگ اختصاص داده شده است. با وجود این ضعیف‌ها، هر آنچه که در یک جدال هیولایی می‌خواهید را دارد.

در انتها، لازم به ذکر است Godzilla vs Kong از تاریخ ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳۱ مارس) به سینماهای ایالت متحده‌ی آمریکا و سرویس HBO Max خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا