باگ خنده دار بازی God of War Ragnarok باعث رفتار عجیب آترئوس می‌شود

گرفتاری آترئوس در لوپ

باگ خنده دار بازی God of War Ragnarok باعث رفتار عجیب آترئوس می‌شود کیانوش جیریائی ۱ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی

باگ خنده دار بازی God of War Ragnarok باعث می‌شود تا آترئوس (Atreus) دائما بین صخره‌ها، از این طرف به آن طرف پرد.

یکی از طرفداران بازی God of War Ragnarok در ردیت ویدیویی را از باگ عجیب این اثر منتشر کرد که رفتار عجیب آترئوس را به نمایش می‌گذارد. اگرچه ویدیوهای متعددی از باگ‌های این بازی در اینترنت وجود دارد، اما در این ویدیو شاهد یک باگ بسیار خنده دار در بازی God of War Ragnarok هستیم. چندی پیش به روزرسانی جدیدی برای این بازی منتشر شد که ویژگی‌های مثل New Game Plus را به God of War Ragnarok افزود و بسیاری از باگ‌های آن را رفع کرد.

بازی God of War Ragnarok در سال 2022 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شد. این اثر، نهمین و آخرین ماجراجویی کریتوس (Kratos) تا کنون به شمار می‌رود که داستان بازی God of War 2018 را ادامه‌ می‌دهد. در این بازی کریتوس و پسرش باید همه‌ی نه قلمرو دنیای نورث را اکتشاف می‌کنند و با خدایان و هیولاهای متعددی در این مسیر مواجه می‌شوند.

رفتار عجیب آترئوس در بازی God of War Ragnarok

به تازگی ویدیویی از کاربری با نام ArthurMorgan9 در صفحه ردیت r/GodofWar منتشر شد که باگ عجیب بازی God of War Ragnarok را به نمایش می‌گذارد. در این ویدیو در حالی که کریتوس با دشمنان مبارزه می‌کند، آترئوس بدون هیچ دلیلی به طور مداوم از بین دو صخره، به این طرف و آن طرف می‌پرد. برخی دیگر از کاربران در بخش نظرات هم با این باگ در بازی God of War Ragnarok مواجه بودند. یکی از کاربران اشاره کرد که برای توقف این باگ، کافی است که کریتوس هم از آن صخره بپرد تا آترئوس این رفتار عجیب خودش را متوقف کند. یکی دیگر از کاربران هم با باگ نسبتا مشابهی مواجه شد که آترئوس به طور مدوام به یک درخت شلیک می‌کرد.

این باگ خنده دار بازی God of War Ragnarok نشان می‌دهد که حتی با وجود سال‌های فراوان پولیش و به روزرسانی‌های متعدد، باز هم استودیوهای بازی سازی نمی‌توانند از باگ‌ها فرار کنند. خوشبختانه این باگ بر خلاف یکی از باگ‌های God of War Ragnarok که کریتوس را در یک پرت‌گاه مه آلود گیر می‌انداخت، باعث خراب شدن بازی نمی‌شود. فراموش نکنید که در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

4.4 10 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا