اولین ویدیو گیم پلی God of War: Ragnarok بالاخره پس از مدت‌ها انتظار منتشر شد! (زیرنویس فارسی)

جنگ با ازگارد؟!

بالاخره و پس از یک سال انتظار، در رویداد PlayStation Showcase اولین ویدیو گیم پلی God of War: Ragnarok منتشر شد که جزئیات داستانی بسیاری را هم شامل می‌شود!

در جدیدترین تریلر منتشر شده از بازی God of War: Ragnarok جواب‌های بسیاری به سوال‌های کاربران و طرفداران داده شد، اما در نهایت دوبرابر پاسخ‌های داده شده سوال در سر افراد به وجود آورد تا انتظارات از این عنوان حتی بالاتر برود! در این تریلر ابتدا بزرگ شدن فرزند کریتوس را می‌بینیم؛ جایی که او دیگر به جای اینکه برای شکار به پدرش برای راهنمایی نیاز داشته باشد، خود یک آهو شکار شده را به خانه آورده است. با این وجود وقتی که کریتوس و او در حال زندگی بی دردسر هستند، آترئوس به دنبال پاسخ‌های خود می‌گردد که او کیست و چه ارتباطی را با خدایان دارد، در حالی که این پرسش، ممکن است خود به جنگی تمام عیار با ازگارد تبدیل شود!

به گفته کریتوس اگر پسر او قصد فهمیدن هویت واقعی خود را داشته باشد، در نهایت مجبور می‌شود تا به جنگ با ازگارد و سایر خدایان برود. در نتیجه، رویداد رگناروک که به معنی پایان جهان در اساطیر نورس بوده نزدیک می‌شود! همچنین در تریلر نامی از اودین، خدای بزرگ نورس نیز برده می‌شود که ظاهرا خود او نیز قرار است تا در این بازی حضور داشته باشد. حال اینکه اودین هم مثل زئوس قربانی حملات کریتوس می‌شود یا که نه، هنوز مشخص نیست. اما حداقل می‌دانیم که صحنه مقابله او با ثور که در عنوان قبلی در حد یک خواب دیده شده بود واقعی است و موضوع جنگ رگناروک ممکن است با تیر، خدای جنگ در اساطیر نورس پایان پیدا کند.

در واقع کریتوس و پسرش به دنبال تیر هستند تا به همراه او جلوی جنگی بزرگ را بگیرند، در حالی که تیر درمانده توسط آن دو پیدا می‌شود و معلوم نیست که آیا قصد همکاری را دارد یا اینکه او هم مثل اریس، خدای جنگ یونان نابود خواهد شد. همچنین جدای از داستان، بخشی از گیم پلی بازی را هم در این تریلر مشاهده می‌کنیم که سبک مبارزات مشابه با عنوان قبلی را نشان داده و چندان نوآوری خاصی به جز سوار شدن بر گاری یا استفاده متفاوت از سلاح در آن دیده نمی‌شود.

بازی God of War: Ragnarok در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۲۲ برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا