بازی God Of War: Ragnarok قرار است چند ساعت گیم‌پلی داشته باشد؟

خالق این مجموعه پاسخ می‌دهد

بازی God Of War: Ragnarok قرار است چند ساعت گیم‌پلی داشته باشد؟ نریمان هروی ۰ ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
God Of War: Ragnarok

خالق سری God Of War یعنی آقای دیوید جفی، اظهار کرده که قرار است بازی God Of War: Ragnarok قرار است ۴۰ ساعت گیم‌پلی داشته باشد.

یکی از خالقین فرنچایز فوق‌العاده‌ی God Of War توضیحاتی در مورد نسخه‌ی بعدی این فرنچایز داده است. نسخه‌ی بعدی که God Of War: Ragnarok نام دارد، می‌تواند حدود ۴۰ ساعت گیم‌پلی داشته باشد. در حالی که این موضوع مشخص می‌کند که قرار است این نسخه، از نسخه‌ی قبلی طولانی‌تر باشد، ولی مشخص نیست که قرار است این ۴۰ ساعت فقط مختص به روایت و داستان اصلی باشد، یا این‌که قرار است زمانی برای تمام کردن تمامی ماموریت‌های اصلی و فرعی باشد.

تمامی این ادعا‌ها در مورد مدت گیم‌پلی این بازی از سوی آقای دیوید جفی مطرح شده. آقای دیوید جفی در واقع کارگردان نسخه‌ی اول و دوم بازی God Of War است. به رغم این‌ که دیوید جفی در حال حاضر برای پلی‌استیشن یا سانتا مونیکا کار نمی‌کند، او ادعا کرده که از در مورد این بازی اطلاعاتی را به دست آورده و قرار است God Of War: Ragnarok از نسخه‌ی قبلی، بسیار طولانی‌تر باشد.

او در ویدئویی در کانال یوتوب شخصی خود گفته که:

من از بقیه شنیده‌ام که این بازی قرار است ۴۰ دقیقه به طول بینجامد. آن‌ها قصد دارند تا گیم‌پلی را به ۴۰ ساعت برسانند. من حقیقتا نمی‌دانم که این ۴۰ ساعت مربوط به زمان لازم برای ۱۰۰ درصد کردن بازی است، یا این‌که فقط مختص به تمام کردن داستان اصلی بازی می‌شود.

اگر این ادعا حقیقت داشته باشد، بازی God Of War: Ragnarok بسیار طولانی‌تر از نسخه‌ی قبلی خواهد بود. نسخه‌ی قبلی این بازی یعنی God Of War 2018 حدود ۲۱ ساعت برای تمام کردن داستان اصلی نیاز داشت و همچنین ۳۲ ساعت برای ۱۰۰ درصد کردن این بازی لازم بود. پس اگر حتی این ۴۰ ساعت مربوط به ۱۰۰ درصد کردن این بازی باشد، می‌توان گفت که قرار است خیلی از نسخه‌ی 2018 طولانی‌تر باشد.

قعلا هیچ ویدیوی گیم‌پلی از God Of War: Ragnarok منتشر نشده است و ممکن است در نمایش هفته‌ی بعد پلی‌استیشن، ویدئویی از گیم‌پلی این بازی را مشاهده کنیم.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید که قرار است چند ساعت برای تمام کردن این بازی نیاز خواهد بود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا