جزئیاتی عجیب در رابطه با ثور در God of War Ragnarok

جزئیات جالبی در این بازی وجود دارند

جزئیاتی از ثور در God of War Ragnarok

بازیکنان به تازگی جزئیاتی از ثور در God of War Ragnarok کشف کرده‌اند که احتمالا در اولین باری که بازی را تجربه می‌کنید، متوجه آن‌ها نمی‌شوید. اما بعد از شروع مجدد بازی شاید آن‌ها را کشف کنید.

تعدادی از طرفداران پس از شروع جدیدترین نسخه مجموعه محبوب God of War، جزئیاتی از ثور در God of War Ragnarok کشف کرده‌اند. این اثر که پس از انتشار خود با ستایش بازیکن‌ها و منتقدان در سراسر جهان همراه بود، بسیاری از طرفداران را تحت تاثیر شخصیت‌های فوق‌العاده و پیچیده خود قرار داده است.

یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌هایی که در بازی God of War Ragnarok حضور داشت، ثور بود که رایان هرست (Ryan Hurst)، بازیگر نقش هری «اوپی» وینستون (Harry “Opie” Winston) در سریال Sons of Anarchy و نقش بتا (Beta) در سریال The Walking Dead وظیفه صداپیشگی او را بر عهده داشت. در حالی که در ابتدا به نظر می‌رسد که ثور قرار است یک شخصیت شرور معمولی در سری God of War باشد، اما به سرعت مشخص می‌شود که در شخصیت ثور چیزی بیش از آن چه که به نظر می‌رسد وجود دارد. بعدا در بازی، زمانی که آترئوس (Atreus) زمان در آزگارد (Asgard) سپری می‌کند، بازیکنان در مورد پویایی خانواده ثور و مبارزات شخصی او اطلاعات بیشتری کسب می‌کنند که لایه‌های بیشتری به عمق شخصیت او اضافه می‌کنند.

هنگامی که بازیکنان برای اولین بار با ثور در بازی God of War Ragnarok روبه‌رو می‌شوند، زمانی است که او در خانه کریتوس (Kratos) و آترئوس ظاهر می‌شود. ثور دو لیوان می‌انگبین می‌ریزد، اما به جای نوشیدن آن، فقط لیوانش را بو می‌کند. در آن زمان، بیشتر بازیکنان احتمالا تصور می‌کردند که دلیل شرم‌آوری وجود دارد که چرا ثور در نوشیدن می‌انگبین شرکت نمی‌کند. اما پس از شروع مجدد بازی، بازیکنان بسیاری متوجه می‌شوند که این کار به دلیل مبارزه ثور با اعتیاد به الکل و تلاش‌های او بهتر شدن توسط خانواده است.

یکی از طرفداران در انجمن ردیت (Reddit) می‌نویسد که به همین دلیل در هنگام بازدید ثور تنها دو لیوان وجود داشت. او می‌گوید که وقتی برای اولین بازی را شروع کرد، گیج شد که چرا ثور وقتی آترئوس را به نوشیدن دعوت می‌کند، یک لیوان به او می‌دهد. او فکر می‌کرد که اگر یکی از لیوان برای کریتوس است، پس چرا لیوان دیگری را به آترئوس می‌دهد.

او اضافه می‌کند که نهایتا بعد از اتمام بازی و شروع مجدد آن، متوجه می‌شود که او به خاطر ترود (Thrud) می‌خواست نوشیدن را متوقف کند، بنابراین فقط می‌خواست که کریتوس و آترئوس از آن شراب بنوشند.

ثور در ابتدای بازی به دلیل اعتیاد به الکل و دردی که به خانواده‌اش تحمیل می‌کرد، ترجیح داد که دیگر شراب ننوشد، اما متاسفانه او نمی‌تواند جلوی خود را بگیرد و دوباره به انجام این کار مشغول می‌شود. این مورد توسط همان کاربر انجمن ردیت که EllisCristoph نام داشت، اشاره شده است. خیلی بعد در بازی، مشخص شد که ثور به خاطر همسرش سیف (Sif) و دخترش ترود، نوشیدن را متوقف کرده است. استرس ناشی از برخورد با اودین (Odin) و آخرالزمان قریب‌الوقوع، ثور را به نوشیدن دوباره الکل باز می‌گرداند که منجر به نزاع بیش از حد با مستی می‌شود و ترود را از خود ناامید می‌کند.

بازی God of War Ragnarok پر از جزئیات از این دست است که طرفداران ممکن است در بار اولی که بازی را تجربه می‌کنند، متوجه آن نشوند. همچنین این عنوان دارای اسرار زیادی است که بدون این که توسعه‌دهندگان به طور کامل درباره آن‌ها توضیح دهند، کاملا غیر ممکن است که از قبل متوجه آن‌ها شویم. به طور مثال، اریک ویلیامز (Eric Williams)، کارگردان بازی God of War Rangarok مدتی پیش فاش کرده است که یک شخصیت دورف کوچک در اوایل بازی واقعا اودین است که در ظاهر مبدل خود حضور دارد. هیچ کس این فرض را در بار اولی که بازی را تجربه می‌کند ندارد، زیرا تا آن زمان بازیکن‌ها از توانایی تغییر شکل اودین خبری ندارند و این موضوع بعدا فاش می‌شود.

همان طور که بازیکنان به داستان حماسی God of War Ragnarok باز می‌گردند، ممکن است به دلیل آگاهی بیشتر از ماهیت واقعی شخصیت‌های بازی و این که چه پایانی در انتظار آن‌ها است، جزئیات بیشتری را کشف کنند که در اولین بار به ذهن آن‌ها خطور نکرده بود. قطعا جالب خواهد بود که ببینیم در آینده جامعه طرفداری بازی دیگر چه نکاتی را کشف خواهد کرد.

بازی God of War Ragnarok هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ در دسترس است.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا