آیا God of War: Ragnarok نام نهایی خدای جنگ جدید است؟

احتمالا نه

آیا God of War: Ragnarok نام نهایی خدای جنگ جدید است؟ عرفان بدری ۱ ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
God of War: Ragnarok

از زمان معرفی دنباله‌ی God of War 2018، بسیاری از طرفداران این عنوان را God of War: Ragnarok می‌نامند. هنوز مشخص نیست که این نام نهایی خدای جنگ جدید خواهد بود یا خیر، اما احتمال دارد که کوری بارلوگ به این اشاره کرده باشد که این نام، اسم اصلی نیست.

بازی God of War 2018 یکی از بهترین عناوین در نسل هشتم بود که با ایجاد یک سری تغییرات ساختاری در دی‌ان‌ای مجموعه‌ی توانست جریان اصلی آن را به سمت جدیدی هدایت کند. این اثر استودیوی Santa Monica که کارگردان عنوان God of War II یعنی کوری بارلوگ، وظیفه‌ی نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده داشت، در مراسم The Game Awards 2018 توانست، رقیب بزرگ و اصلی خود، Red Dead Redemption 2 را کنار بگذارد و جایزه‌ی بهترین بازی سال را به دست آورد. بعد از پایان‌بندی فوق‌العاده‌ی این بازی، بسیاری از طرفداران منتظر دنباله‌ی آن بودند که نهایتا در سال گذشته‌ی میلادی از آن رونمایی شد. در بخشی از تریلر معرفی این عنوان، شاهد عبارت راگناروک در راه است (Ragnarok is Coming) بودیم، همین باعث شد تا بسیاری این دنباله را God of War: Ragnarok بنامند، اما آیا این نام، اسم نهایی این بازی مورد انتظار است؟ شاید نه.

اگر که حساب کاربری توئتیر کوری بارلوگ را دیده باشید، احتمالا با شوخی‌های او و همچنین یک سری از سرنخ‌هایی که تا به حال راجع به God of War داده است، آشنا باشید. مدتی پیش وب‌سایت PlayStation Universe خبری با عنوان « God Of War: Ragnarok مورد انتظارترین بازی هرمن هالست، رئیس PlayStation Studios است»، منتشر کرد. پس از آن بارلوگ این خبر را توئیتر خود به اشتراک گذاشت و در توضیحات آن نوشت:

چگونه من اصلا چیزی در مورد این بازی چیزی نشنیده‌ام؟

هنوز مشخص نیست که منظور بارلوگ از این جمله دقیقا چیست، اما احتمالا او با این پست به این اشاره می‌کند که God of War: Ragnarok، نام نهایی نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی خدای جنگ نخواهد بود. شاید هم او با این جمله به این اشاره می‌کند که کارگردانی نسخه‌ی بعدی را بر عهده ندارد و شاید هم اصلا هیچ نقشی در تولید آن نداشته باشد.

طبق اعلام رسمی Sony، دنباله‌ی God of War 2018 برای عرضه در سال میلادی جاری برنامه‌ریزی شده است. گفته شده این بازی در انحصار کنسول PS5 قرار دارد، اما اخیرا شایعات زیادی منتشر شده‌اند که خبر از انتشار این عنوان برای PS4 می‌دهند. هنوز شرکت Sony و استودیوی Santa Monica در این رابطه چیزی را تائید نکرده‌اند و برای دریافت اطلاعات بیشتر باید منتظر بمانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا