یک چهارم بازیکنان God of War Ragnarok داستان بازی را به پایان رسانده‌اند

تنها در عرض دو هفته

بازیکنان God of War Ragnarok

بخش تروفی‌های God of War Ragnarok نشان می‌دهد که حدود یک چهارم بازیکنان داستان بازی را به اتمام رسانده‌اند.

جدیدترین بازی از سری خدای جنگ تحت عنوان رگناروک در هفته‌های گذشته روانه بازار شد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این عنوان تحسین منتقدها را برانگیخت و چه بسا در حال حاضر از نظر نمره متاکریتیک به عنوان بهترین بازی انحصاری کنسول پلی استیشن 5 شناخته می‌شود. از طرفی، بازی حسابی مورد استقبال بازیکنان نیز قرار گرفته و هواداران حسابی مشغول تجربه آن هستند.

در همین راستا، بر اساس آمار و ارقام منتشر شده از بخش تروفی‌های خدای جنگ رگناروک، به نظر می‌رسد که تا به امروز چیزی در حدود ۲۴.۸ درصد یا همان یک چهارم بازیکنان توانسته‌اند بخش اصلی داستانی بازی را به پایان برسانند. این در حالی است که تنها دو هفته از عرضه بازی می‌گذرد.

دقت داشته باشید که طبق آمار و ارقام قبلی از تروفی‌ها، همواره تمامی خریداران بخش داستانی یک بازی را به اتمام نمی‌رسانند و معمولا تعداد کمی از آن‌ها تروفی پایان بازی را دریافت می‌کنند. بدین ترتیب، نرخ تکمیل داستان اصلی ۲۴.۸ درصد برای بازی جدید خدای جنگ که چیزی در حدود دو هفته از انتشار آن گذشته، نشان از محبوبیت بازی در میان گیمرهای پلی استیشن دارد.

البته، با توجه اینکه زمان زیادی نیز به آغاز فصل تعطیلات باقی نمانده، انتظار می‌رود که این نرخ به مرور بیشتر خواهد شد؛ چرا که در این روزها بازیکنان زمان بیشتری را برای تجربه بازی‌ها در اختیار دارند. از طرفی، جالب است بدانید که صرفا ۳.۹ درصد از بازیکنان توانسته‌اند تروفی پلاتینیوم بازی را دریافت کنند. گفتنی است که برای دریافت این تروفی، باید سایر تروفی‌ها را کسب کرده باشید و به عبارت دیگر، بازی را به طور ۱۰۰ درصدی به اتمام برسانید.

لازم به ذکر است که اتمام بخش داستانی و ماموریت‌های اصلی گاد آو وار رگناروک چیزی در حدود ۲۵ ساعت به طول می‌انجامد. در صورتی که به سراغ تجربه ماموریت‌های فرعی بروید، برای اتمام کامل آن‌ها باید نزدیک به ۳۵ الی ۴۰ ساعت از وقت خود را صرف بازی کنید. آن دسته از بازیکنانی که قصد دارند تمام تروفی‌های بازی را دریافت کرده و بازی را به طور ۱۰۰ درصدی به اتمام برسانند، در حدود ۶۰ تا ۷۰ ساعت مشغول تجربه بازی خواهند بود.

اگر شما هم داستان اصلی بازی رگناروک را به پایان رسانده‌اید و همچنان قصد تجربه ماجراجویی کریتوس و آترئوس در دنیای اساطیر نورس هستید، بهتر است به سراغ ماموریت‌های جانبی بازی بروید؛ چرا که استودیوی سانتا مونیکا برنامه‌ای برای ساخت محتوای جدید و بیشتر ندارد و نباید منتظر ساخت عرضه بسته الحاقی برای رگناروک باشید. تیم سازنده معتقد است که بازی از نظر محتوا غنی بوده و نیازی به توسعه محتوای آن نیست.

بازی خدای جنگ رگناروک در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد. نسخه استاندارد بازی برای نسل هشتم و نهم به ترتیب با قیمت ۶۰ و ۷۰ دلار قابل خریداری است. همچنین، نسخه دیجیتال دیلاکس بازی با قیمت ۸۰ دلار به فروش می‌رسد.

از دیگر خبرهای مرتبط با خدای جنگ رگناروک، بد نیست اشاره کنم که این بازی در گروه بهترین بازی سال در مراسم گیم اواردز ۲۰۲۲ حضور دارد و برای دریافت جایزه با دیگر رقبای جدی و سرسخت از جمله الدن رینگ و هورایزن فوربیدن وست رقابت می‌کند. از طرفی، این اثر با نامزدی در ده گروه مختلف، به عنوان پرافتخارترین بازی حاضر در این رویداد لقب گرفته است.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با اتمام بخش داستان بازی God of War Ragnarok توسط یک چهارم بازیکنان چیست؟ آیا شما هم این عنوان را به پایان رسانده‌اید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا