ساخت مجسمه بالدر در خدای جنگ با استفاده از پرینتر سه بعدی

دیوانه وار؛ دقیقا مانند شخصیت بالدر در دنیای کریتوس!

ساخت مجسمه بالدر در خدای جنگ با استفاده از پرینتر سه بعدی نیما خدارحمی ۰ ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
مجسمه بالدر در خدای جنگ

شخصیت بالدر در سری God of War، بدون شک یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای ویدیو گیم بوده که فراموش کردن او را غیر ممکن می‌کند. این موضوع را می‌توان از مجسمه بالدر در خدای جنگ که توسط کاربری خلاق طراحی و ساخته شد متوجه شد!

بازی God of War با ورود به دنیای اساطیر نورث، بازگشتی شکوهمندانه داشت و توانست میلیون‌ها کاربر را نه تنها بار دیگر شیفته کریتوس (Kratos) کند، بلکه با شخصیت‌های منفی بی نظیر خود از کاربران دلربایی کرد. یکی از این شخصیت‌ها که به سرعت جایگاهی ویژه در قلب طرفداران پیدا کرد، بالدر (Baldur) فرزند ادین (Odin) و فریا (Freya) بود. این شخصیت با رفتارهای عجیب خود و البته زور و بازوی زیاد، توانست چالشی فراموش نشدنی را برای برای کریتوس و آترئوس (Atreus) رقم بزند.

حال به تازگی کاربری خلاق که با نام burube در شبکه ردیت شناخته می‌شود، مجسمه بالدر در خدای جنگ را به لطف پرینتر سه بعدی خود ساخته و در برابر دید عموم قرار داده است. این مجسمه به سرعت مورد توجه دیگر کاربران قرار گرفت که البته دور از انتظار نبود. تماشای مجسمه ساخته شده توسط burube نه تنها طرفداران سری خدای جنگ، بلکه کاربرانی که علاقه‌ای به این سری بازی ندارند را به خود جذب می‌کند.

دلیل اصلی این موضوع به باور ما، توجه بی نظیر burube به جزئیات تک تک بخش‌های این مجسمه بوده که باعث شده این سازه با سازه‌های رسمی عرضه شده برابری کرده و حتی از بعضی نظرات از آن‌ها نیز بهتر باشد. همانطور که پیش‌تر نیز اشاره شد، این مجسمه به سرعت مورد توجه دیگر کاربران قرار گرفت و افراد زیادی حتی برای خرید این مجسمه یا نسخه‌ای مشابه از آن تلاش کردند.

داستان بالدر شاید در دنیای خدای جنگ به پایان رسیده باشد، اما شخصیت به شدت قوی او از همه نظر، باعث شده بسیاری آن را یکی از بهترین شخصیت‌های تاریخ ویدیو گیم دانسته و هرگز او را فراموش نکنند. در پایان باید اشاره داشت که طبق اطلاعات و شایعات انتشار یافته، استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) به دنبال جذب نیروهای تازه نفس به منظور توسعه عنوانی جدید بوده که به باور فعالان نسخه‌ای جدید از سری خدای جنگ خواهد بود. به باور برخی فعالان باید در انتظار درگیری خدای جنگ با اساطیر سلت یا مصر باستان باشیم!

3.6 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا