برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

عنوان و لوگو فیلم Gladiator 2 رسماً رونمایی شد

این اتفاق در سینماکان رخ داد

عنوان و لوگو فیلم Gladiator 2 رسماً رونمایی شد ۰ ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
لوگو فیلم Gladiator 2

با آغاز برگزاری رویداد سینماکان، شرکت پارامونت پیکچرز از عنوان و لوگو فیلم Gladiator 2 رونمایی کرده است.

اگرچه فیلم Gladiator به قسمت بعدی نیاز ندارد، دست اندرکاران با گذشت تنها یک سال از اکران سراسری‌اش کار روی یک پیش درآمد یا دنباله را آغاز کردند. تلاش‌ها نتیجه داد و حتی فیلمنامه تکمیل شد اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت تا پروژه جلوی دوربین نرود. این روند چندین بار تکرار شد تا اینکه ریدلی اسکات (Ridley Scott) چند سال پیش مصممتر از همیشه به پروژه بازگشت تا آن را پس از Napoleon جلوی دوربین ببرد.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از داستان فیلم Gladiator 2 موجود نبوده و تنها می‌دانیم لوسیوس ورسوس، شخصیت اصلی است. اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، او خواهرزاده کومودوس (شخصیت منفی قسمت اول) بوده و با توجه به رابطه‌ای که میان مادرش و مکسیموس وجود داشت، بنظر می‌رسید فرزند مخفی‌شان باشد. در ضمن، لوسیوس ۱۵ سال است که در جنگل و کوه زندگی کرده و در طول این مدت هیچ ارتباطی با دیگران از جمله مادرش نداشته است.

پارامونت پیکچرز آیتمی تبلیغاتی را در یکی از بخش‌های محل برگزاری رویداد سینماکان قرار داد که به لطف آن از عنوان و لوگو فیلم Gladiator 2 رونمایی شده است. با توجه به تصویر، ریدلی اسکات ترجیح داده هیچ زیرعنوان برای قسمت دوم انتخاب نکند. در ضمن، جمله What we do in life echoes in eternity (هر کاری انجام می‌دهیم، در ابدیت پژواک پیدا می‌کند) را مشاهده می‌کنیم که مکسیموس قبل از آغاز جنگ خطاب به سربازانش می‌گفت:

لوگو فیلم Gladiator 2

طبق اعلام رسمی برگزار کنندگان، پارامونت پیکچرز قصد دارد نمایشی اختصاصی در رویداد سینماکان داشته باشد. اینکه نمایش مزبور چه چیزی خواهد بود، مشخص نشده اما احتمال می‌رود تریلر یا یک تیزر باشد. از همین رو، می‌توان انتظار داشت اطلاعات بیشتری از داستان فیلم Gladiator 2 در آینده نزدیک به فضای مجازی بیاید.

بازیگران Gladiator 2 چه کسانی هستند؟

علیرغم غیبت راسل کرو (Russell Crowe)، نام‌های مشهور دیگری در لیست بازیگران Gladiator 2 دیده می‌شوند. دنزل واشنگتن (Denzel Washington) نقش فردی را بر عهده دارد که قبلاً یک برده بود اما حالا یک دلال سلاح ثروتمند است. پدرو پاسکل (Pedro Pascal) و می قلمای (May Calamawy)، بازیگر لیلا در سریال Moon Knight، هم در این فیلم جلوی دوربین رفته‌اند اما اطلاعاتی از نقششان در دسترس نیست.

فیلم Gladiator 2 از تاریخ ۲ دی (مصادف با ۲۲ نوامبر سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران عمومی خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments